Aptartas bendradarbiavimas gaisrų prevencijos srityje

0
Aptartas bendradarbiavimas gaisrų prevencijos srityje
Share

Siekiant mažinti gaisrų ir žuvusių juose skaičių, Vilniaus rajono savivaldybės meras Robertas Duchnevičius ir Savivaldybės administracijos direktorius Vladislavas Kondratovičius susitiko su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos atstovais.

Susitikimo metu kalbėta apie gaisrų prevencijos priemones ir tolesnio bendradarbiavimo galimybes. Susitikime dalyvavo Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus viršininkas Donatas Gurevičius, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Erikas Žalalis, Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas, Vilniaus rajono ugniagesių savanorių draugijos pirmininkas Artūras Vaišnoras ir Vilniaus rajono savivaldybės vyriausiasis specialistas Robert Kovalevskis.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai susitikimo metu pristatė savo veiklą, apžvelgė gaisrų ir žūčių juose statistiką, papasakojo apie vykdomas prevencines akcijas, gyventojų švietimą ir civilinę saugą.

Susitikimo metu nutarta, kad ir toliau bus glaudžiai bendradarbiaujama, planuojamos bendros iniciatyvos.