Bendruomenių lyderiai įgytomis žiniomis pasidalins su bendruomenių nariais

0
Bendruomenių lyderiai įgytomis žiniomis pasidalins su bendruomenių nariais
Share

Rugsėjo 12 d. Trakų rajono savivaldybėje buvo surengti civilinės saugos mokymai Trakų rajono bendruomenių lyderiams. Jų dalyviai buvo supažindinti su ekstremaliosiomis situacijomis ir įvykiais, jų prevencija, gyventojų perspėjimu ir evakuacija, kolektyvinės apsaugos statinių ir priedangų parinkimu ir paruošimu gyventojų priėmimui tokių nelaimių metu. Taip pat buvo akcentuota, kad išvykimo krepšį visiems šeimos nariams būtina susikomplektuoti iš anksto, kad nelaimės atveju prireikus palikti namus nebūtų gaištamas laikas.

Bendruomenių atstovai taip pat buvo raginami per mokymus įgytomis žiniomis pasidalinti su savo bendruomenių nariais, o juos paraginti pasidalinti šia informacija su savo artimaisiais ir kaimynais, kad būtų sustiprinti bendri visuomenės įgūdžiai civilinės saugos srityje.

Primename, kad žinojimas saugo ir prašome Jūsų apsilankyti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms interneto svetainėje www.lt72.lt, kur rasite daug informacijos, kaip pasirengti ekstremaliesiems įvykiams, susikomplektuoti savo asmeninį išvykimo krepšį, taip pat galėsite pasitikrinti, kur arčiausiai būtų galima pasislėpti ekstremaliosios situacijos ar įvykio metu.