A. Armonaitė Jonavoje pristatys paramos priemones vietos verslui

0
A. Armonaitė Jonavoje pristatys paramos priemones vietos verslui
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį vyks į Jonavą ir šio krašto verslo atstovams pristatys ministerijos parengtas verslo skatinimo priemones.

Ministrė 14.30 val. susitiks su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo nariais, lankysis bendrovėje „Baldai Jums“. 

„Siekiame užtikrinti ekonomikos augimą ir stabilumą, todėl Jonavos verslo bendruomenę norime supažindinti su ministerijos parengtu beveik 1 mlrd. eurų vertės ekonomikos skatinimo planu. Taip pat norime pristatyti kitas valstybės pagalbos verslui priemones ir pakviesti verslininkus aktyviai naudotis numatytomis investicijomis“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Iš 1 mlrd. eurų ekonomikos skatinimo plano iki 2023 m. pabaigos bus paskelbta kvietimų už 365 mln. eurų verslo inovacijoms ir investicijoms, už 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmeninimui, už 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai. 

Ministrė tikisi, kad numatytomis investicijomis naudosis ir smulkiojo bei vidutinio verslo atstovai įvairiose Lietuvos vietovėse.