Ukmergėje Lankydamasis Susisiekimo Ministras Apžiūrės Rekonstruotus Kelius, Susitiks Su Verslo Bendruomene Bei Rajono Savivalda

0
Ukmergėje Lankydamasis Susisiekimo Ministras Apžiūrės Rekonstruotus Kelius, Susitiks Su Verslo Bendruomene Bei Rajono Savivalda
Share

Susisiekimo ministras Marius Skuodis tęsia susitikimus Lietuvos regionų savivaldybėse ir šį ketvirtadienį, gegužės 26 d., lankysis Ukmergėje, kur kartu su šio rajono savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovais aptars kelių infrastruktūros gerinimo, pėsčiųjų ir dviračių takų plėtros klausimus. 

Po susitikimo su rajono vadovais ministras vizito metu planuoja apžiūrėti keletą rekonstruotų kelių: krašto kelią Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ir magistralinį kelią A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis.

Siekiant pagerinti susisiekimo sąlygas, kelyje Nr. 145 Kėdainiai–Šėta–Ukmergė ruože nuo 26,80 (sankryžos su vietinės reikšmės kelio į Panoterius) iki 40,27 km (Deltuvos miestelio) sustiprinta ir išplatinta kelio danga, rekonstruotos 7 sankryžos su rajoninės ir vietinės reikšmės keliais, įrengtos įvairios inžinerinės eismo saugos priemonės.

Šio kelio rekonstrukcijos darbų poreikis iškilo dėl to, nes čia buvo didelis eismo intensyvumas, o kelio danga neužtikrino sklandžių ir saugių eismo sąlygų, fiksuota bloga tilto per Armonos upelį laikančiųjų konstrukcijų būklė. Be to, tarp Jakutiškių ir Deltuvos gyvenviečių važiuojamąja kelio dalimi vyko intensyvus pėsčiųjų ir dviratininkų eismas, fiksuoti eismo įvykiai, kurių metu buvo žuvusių ir sužeistų.

Šalia valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis įrengtas 2,5 m pločio pėsčiųjų ir dviračių takas, pėstiesiems ir dviratininkams saugi infrastruktūra, įrengti apsauginiai kelio atitvarai. Įrengiant taką, atsižvelgta į neįgalių žmonių reikmes. Taip pat rekonstruotas tiltas per Mūšios upę. 2017–2020 m. minėtame kelio ruože įvyko keli eismo įvykiai, kurių metu 7 žmonės buvo sužeisti.

Vizito metu M. Skuodis taip pat susitiks su Ukmergės rajono verslo ir vietos savivaldos atstovais.

Dėmesio žiniasklaidos atstovams: ketvirtadienį 12.45 val. ministras M. Skuodis Ukmergės rajono savivaldybėje susitiks su rajono meru Rolandu Janicku. Po šio susitikimo numatyti ministro komentarai žiniasklaidai. Kviečiame dalyvauti!