Skelbiamas Kultūros paso paraiškų priėmimas

0
Skelbiamas Kultūros paso paraiškų priėmimas
Share

Kultūros ir meno įstaigos, organizacijos, kūrėjai bei kultūros edukatoriai kviečiami teikti paraiškas Kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių moksleiviams, atrankai. Paraiškos priimamos nuo birželio 6 d. iki 20 d. (imtinai), paraiškos pildomos Kultūrinės edukacijos sistemoje www.kulturospasas.lt.

Kultūros paso paslaugų atrankoje gali dalyvauti fiziniai asmenys, vykdantys Lietuvoje registruotą individualią veiklą, ir juridiniai asmenys, kitos organizacijos ar jų padaliniai, registruoti vienoje iš Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybių narių, kurie užsiima kultūros ir (ar) meno renginių, kultūrinės edukacijos užsiėmimų ir (ar) kultūros ir meno renginių, papildytų kultūrine edukacija, organizavimo veikla, kuri yra nurodyta individualios veiklos pažymėjime arba juridinio asmens steigimo dokumente.

Šiemet Kultūros pasui metams vienam mokiniui skiriama 11 eurų, už juos galima pasirinkti skirtingas kultūros ir meno paslaugas – kultūros renginius, kultūrines edukacijas ar renginius, kuriuose vyksta ir kultūrinė edukacija.

Kultūros pasas – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos administruojamos Kultūrinės edukacijos sistemos dalis. Kultūros pasas sudaro galimybes mokiniams kartu su klase, grupėmis ar individualiai, taip pat mokiniams nuo 16 metų, valstybės lėšomis lankytis įvairiausiose kultūros ir meno edukacijose: spektakliuose, koncertuose, parodose, pažintiniuose ir edukaciniuose kultūros užsiėmimuose.

Kultūros pasas įgyvendinamas nuo 2018 metų rudens – tuomet pasiūlyta apie 400 kultūros ir meno edukacijų pradinių klasių mokiniams. Šiuo metu Kultūros paso paslaugų rinkinį sudaro per 2900 edukacijų.

Plačiau apie kvietimą teikti paraiškas.

Unsplash.com nuotrauka