Ministras M. Skuodis išvyko vizito į Saudo Arabiją

0
Ministras M. Skuodis išvyko vizito į Saudo Arabiją
Share

Susisiekimo ministras Marius Skuodis išvyko darbo vizito į Saudo Arabiją, kur su šios šalies ministrais, pareigūnais ir verslo atstovais aptars glaudesnio bendradarbiavimo galimybes transporto ir logistikos srityse, dalyvaus Pasaulinės pašto sąjungos Neeiliniame Kongrese.

Vizito metu spalio 1–5 dienomis numatomi ministro M. Skuodžio susitikimai su Saudo Arabijos transporto ministru Saleh bin Nasser Al-Jasser, investicijų ministru Khalid Al-Falih, Saudo Arabijos prekybos rūmų tarybos pirmininku Ajlan bin Abdulaziz Al Ajlan ir informacinių ir ryšių technologijų viceministru. Ministro vadovaujama delegacija taip pat lankysis Karaliaus Abdullah jūrų uoste, Džedos jūrų uoste ir susitiks su Karaliaus Abdullah Ekonominio miesto vadovais.

Ministras kartu su Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi Algiu Lataku pristatys Lietuvos susisiekimo sektorių ir jo galimybes, kvies plėtoti transporto jungtis ir bendradarbiavimą jūrų transporto, susisiekimo oru ir logistikos srityse.

Be to, M. Skuodis dalyvaus Saudo Arabijos sostinėje Rijade vyksiančiame Pasaulinės pašto sąjungos Neeiliniame Kongrese, kurio metu susitiks su šios tarptautinės organizacijos generaliniu sekretoriumi Masahiko Metoki bei pasisakys pašto sektoriaus tvarumo tematikai skirtoje pranešėjų diskusijoje.

Viešėdamas Saudo Arabijoje, Pasaulinės pašto sąjungos Neeilinio Kongreso metu, Lietuvos susisiekimo ministras taip pat susitiks su Izraelio komunikacijų ministru Dr. Shlomo Karhi, vietos lietuvių bendruomenės atstovais.

Pasaulinės pašto sąjungos nuotrauka