Lietuvoje startuos nauja oro bendrovė: nuo gegužės skrydžius tarp Vilniaus ir Reikjaviko vykdys Islandų oro bendrovė „PLAY airlines“

0
Lietuvoje startuos nauja oro bendrovė: nuo gegužės skrydžius tarp Vilniaus ir Reikjaviko vykdys Islandų oro bendrovė „PLAY airlines“
Share

2024-02-13

Nuo 2024 metų gegužės 25 dienos keleiviai iš Vilniaus oro uosto tiesioginiu reguliariuoju skrydžiu galės skristi į Reikjaviką (Islandija), maršrutą planuoja vykdyti veiklą Lietuvoje pradedanti Islandijos žemų kaštų oro bendrovė „PLAY airlines“. Skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę. 

Bendrovė „PLAY airlines“ savo biurą nuo 2021 metų pabaigos turi įkūrusi ir Vilniuje, kompanija dalį savo verslo administracinių funkcijų vykdo iš Lietuvos. 

Oficialiame oro bendrovės puslapyje jau skelbiami bilietų pardavimai. Oro bendrovė skrydžius vykdo su naujais ir moderniais „Airbus A320” arba „Airbus 321neo” lėktuvais. 

Lietuvos oro uostų skrydžių vystymo skyriaus vadovo Tomo Zitikio teigimu, naujos oro bendrovės atėjimas į mūsų rinką sukurs platesnes galimybes keliautojams pažinti Islandiją. 

„Žvelgiant bendrai, verta pastebėti, kad ši oro bendrovė vykdo reguliarius skrydžius ne tik tarp Islandijos ir Europos valstybių oro uostų, bet ir keleiviams siūlo susisiekimą su Rytine Jungtinių Amerikos Valstijų pakrante bei Kanada“, – teigia T.Zitikis.  

Oro bendrovės vadovas pabrėžė, kad Islandiją su Lietuva ir iki šiol siejo artimas istorinis ryšys. 

„Ne paslaptis, kad Islandija ir Lietuva jau daugiau nei trisdešimt metų turi savo „meilės romaną“ per atstumą – Islandija rėmė Baltijos šalių nepriklausomybę ir buvo pirmoji Vakarų valstybė pripažinusi Lietuvos nepriklausomybę. O šiuo atveju mes džiaugiamės, kad galime pasiūlyti Lietuvai mūsų skrydžius į Islandiją. Siūlome konkurencingas kainas, todėl tikimės, kad dar labiau sustiprinsime ryšį tarp šių dviejų šalių”, – sako „PLAY Airlines“ generalinis direktorius Birgir Jónsson.