Pradėta ruoštis PAGD bendrųjų funkcijų centralizavimui

0
Pradėta ruoštis PAGD bendrųjų funkcijų centralizavimui
Share

Kovo 23 d. Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro vadovai (toliau – NBFC) su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (toliau – PAGD) atstovais aptarė kitais metais vyksiančio Departamento bendrųjų funkcijų centralizavimo procesą, būtinus pasiruošimo darbus, kylančias rizikas bei priemones joms suvaldyti.

Susitikime, vykusiame PAGD iniciatyva, dalyvavo NBFC direktorė Valė Kulvinskienė, direktorės pavaduotojos Edita Filipavičiūtė, Justina Paškevičiūtė, Veiklos organizavimo departamento direktorius Artūras Patapas bei Personalo administravimo direktorė Gintarė Mikolaitienė. PAGD kylančius klausimus apžvelgė Departamento direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas, Planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Klemensas Taluntis, Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus patarėja Evelina Veiknienė, Finansų skyriaus vedėjas Giedrius Kliauga, Finansų skyriaus patarėjas Donatas Kukis bei Darbo užmokesčio apskaitos skyriaus vedėja Liudmila Jesipionok.

Pasitarimo metu kolegoms iš PAGD NBFC direktorė V. Kulvinskienė pristatė personalo administravimo ir buhalterinės apskaitos funkcijų centralizavimo procesus, įvardijo, kokias procedūras vykdo NBFC, o kokios atsakomybės po centralizavimo liks PAGD dispozicijoje, kaip vyksta institucijų darbuotojų persiskirstymas, akcentavo dėmesį būsimiems iš PAGD atėjusiems kolegoms galimybes dirbti nutolusiose darbo vietose bei garantijas.

„Išties džiaugiamės, kad PAGD vadovai jau dabar pradėjo skirti išskirtinį dėmesį būsimoms permainoms ir iš anksto ruošiasi pokyčiams, laukiantiems mūsų institucijų ir darbuotojų. Kaip rodo mūsų patirtis, kuo anksčiau NBFC klientai pradeda domėtis ir derintis būsimas funkcijų centralizavimui reikalingas veiklas, tuo sklandžiau vyksta pokyčiai, sumažėja klaidų tikimybė, minimizuojamos rizikos, darbuotojams kyla mažiau streso ir jie sklandžiai įsilieja į NBFC kolegų gretas“, – susitikime pažymėjo V. Kulvinskienė.

Išskirtinį rūpestį darbuotojais akcentavo ir PAGD direktoriaus pavaduotojas G. Sakalinskas.

„Esame pažangi ir didelė organizacija, kurioje dirba per 4000 darbuotojų. Mums ypač svarbu iš anksto paruošti kolegas pokyčiams, informuoti, kokios jų laukia socialinės garantijos, keičiantis darbo vietai, nuraminti nuotoliu funkcijas vykdančius darbuotojus, kad tokias galimybes suteikia ir NBFC“, – sakė G. Sakalinskas.

Organizacijų vadovai sutarė paskirti kontaktinius asmenis iš abiejų institucijų, kurie jau dabar bus atsakingi už 2024 metais įvyksiantį PAGD bendrųjų funkcijų centralizavimą, taip pat suderinta nuostata kuo plačiau informuoti PAGD darbuotojus apie laukiančius pokyčius, glaudžiai bendradarbiauti paruošiant darbuotojus perėjimui į NBFC komandą.