Kviečiame į parengto Kultūros politikos pagrindų įstatymo projekto pristatymą ir diskusiją

0
Kviečiame į parengto Kultūros politikos pagrindų įstatymo projekto pristatymą ir diskusiją
Share

2024-01-22

Kultūros ministerija kviečia į parengto Kultūros politikos pagrindų įstatymo projekto pristatymą. Naujuoju Kultūros politikos pagrindų įstatymu siekiama užtikrinti aiškų, vienodai suprantamą ir taikomą teisinį reguliavimą bei aiškią kultūros politikos įgyvendinime dalyvaujančių subjektų sistemą, jų įsipareigojimus įgyvendinant kultūros politiką, funkcijas ir funkcinius ryšius.

Pristatymo tikslas – sužinoti suinteresuotų tikslinių grupių nuomonę ir gauti pasiūlymus dėl parengto Kultūros politikos pagrindų įstatymo projekto, informuoti apie tolesnę įstatymo rengimo eigą.

Į vasario 8 d. 10 val. numatytą Kultūros politikos pagrindų įstatymo projekto pristatymą ir diskusiją Kultūros ministerijoje prašome registruotis iki vasario 2 d. el. p. [email protected]. Dalyvauti pristatyme ir diskusijoje galima ir nuotoliniu būdu, apie tai informavus aukščiau nurodytu el. p. adresu.

Tikslinės viešosios konsultacijos grupės yra valstybės, savivaldybių institucijos, dalyvaujančios formuojant ir įgyvendinant kultūros politiką, šioje srityje dirbantys specialistai ir ekspertai, jiems atstovaujančios sąjungos ir asociacijos bei visuomenė.