Kultūros atašė Lenkijoje konkursą laimėjo Ana Kočegarova-Maj

0
Kultūros atašė Lenkijoje konkursą laimėjo Ana Kočegarova-Maj
Share

2024-05-22

Kultūros ministerijos konkursą eiti kultūros atašė pareigas Lenkijoje laimėjo tarptautinių kultūros ir kūrybinių industrijų projektų iniciatorė, vadovė, prodiuserė Ana Kočegarova-Maj.

Iš konkurse dalyvavusių septynių pretendentų ji surinko daugiausiai komisijos balų.

A. Kočegarova-Maj buvo projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinės 2022“ programos ir tarptautinių ryšių vadovė, anksčiau – visos projektą įgyvendinusios viešosios įstaigos „Kaunas 2022“ vadovė. Vytauto Didžiojo universitete ji yra įgijusi menotyros bakalauro ir paveldosaugos magistro laipsnius.

„Profesiniame gyvenime mėgstu įsitraukti į prasmingus, didelę vertę kuriančius projektus. Kultūros atašė poziciją matau kaip naują galimybę savo patirtį ir pastangas įveiklinti ilgalaikiam rezultatui kurti, taip pat kaip tarnybą, kurioje sudėtingais mūsų regionui laikais galiu prisidėti prie Lietuvos kaip svarbios šiuolaikinio globalaus kultūrinio lauko veikėjos, progresyvios ir kūrybiškos valstybės tapatybės auginimo ir dabar itin svarbaus Lietuvos ir Lenkijos visuomenių ryšio stiprinimo“, – sako A. Kočegarova-Maj.

Kultūros atašė kadencijos trukmė – treji metai. 

Martyno Plepio nuotrauka