Baigiasi registracija Finansų ministerijos mokslo darbų konkurse

0
Baigiasi registracija Finansų ministerijos mokslo darbų konkurse
Share

Viešųjų finansų temomis baigiamuosius mokslo darbus apgynę studentai dar gali sudalyvauti Finansų ministerijos konkurse. Iki rugsėjo 30 d. savo mokslo darbus atsiuntę studentai pretenduos į piniginių premijų prizinį fondą – apdovanoti bus ne tik autoriai, bet ir jų vadovai.

Toks Finansų ministerijos konkursas organizuojamas pirmą kartą. Jame gali dalyvauti aukštųjų mokyklų (universitetų ir kolegijų) studentai, apgynę universitetinio bakalauro, profesinio bakalauro ar magistro darbus, kuriuose nagrinėjamos viešųjų finansų temos, pavyzdžiui, valstybės piniginių išteklių valdymas Lietuvoje arba Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse, valstybės piniginių išlaidų valdymo efektyvumas, tikslingumas, nauda Lietuvos ekonomikai ir visuomenei, kuriama pridėtine vertė, atskaitomybė ir pan.

Konkurso nugalėtojai pretenduoja pasidalyti piniginių premijų prizinį fondą, kurį sudaro 9-i praėjusių metų vidutiniai darbo užmokesčiai. Iš viso piniginėmis premijomis numatoma apdovanoti 6-is mokslo darbų autorius – 2 magistro, 2 universitetinio bakalauro ir 2 profesinio bakalauro darbo autorius bei jų vadovus. Kiekvienoje kategorijoje už 1 vietą numatyta 2 VDU piniginė premija, už 2 vietą – 1 VDU piniginė premija (studentui bus skiriama 70 proc. piniginės premijos, darbo vadovui – 30 proc.).

Studentų darbai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: baigiamojo darbo atitikimas viešųjų finansų valdymo temai; mokslo darbo aktualumas ir naujumas, praktinis išvadų pritaikomumas; baigiamojo darbo struktūra, jame naudoto tyrimo duomenų analizės kokybė, literatūra; išvadų ir pasiūlymų pagrįstumas.

Darbus vertins finansų ministro įsakymu sudaryta komisija.

Konkurso nuostatus galite rasti lietuvosfinansai.lt svetainėje ir Finansų ministerijos svetainėje finmin.lt.