Saugaus eismo renginyje – pareigūnų ir civilinės saugos specialistų patarimai gyventojams

0
Saugaus eismo renginyje – pareigūnų ir civilinės saugos specialistų patarimai gyventojams
Share

Balandžio 22 d. į Vilniaus Katedros aikštėje surengtą saugaus eismo renginį „Nauja mada – kultūra kelyje“ atvyko ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos struktūrinių padalinių atstovų būrys su gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika.

Renginio tikslas buvo  propaguoti saugų eismą, vairavimo kultūrą ir suteikti papildomų žinių, kaip elgtis sutikus specialiųjų tarnybų automobilius su švyturėliais, bei paaiškinti, kokių pasekmių galima sulaukti nesilaikant saugumo rekomendacijų, su kokiomis problemomis susiduria pareigūnai  vykdami į  eismo įvykius, kokių veiksmų  piliečiams galima imtis pamačius autoavariją.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai renginio dalyvius supažindino su tarnyboje naudojama technika, įranga ir kitomis priemonėmis, kurios būtinos atliekant gelbėjimo darbus. Šios valdybos Civilinės saugos skyriaus specialistai Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams paaiškino apie galimas ekstremaliąsias situacijas, pademonstravo išvykimo krepšį, taip pat suteikė rekomendacijų, patarimų, dalijo lankstinukus, kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms ir kaip elgtis jų metu.

Renginio metu darbo patirtimi ir galimybėmis gelbėjant žmones dalijosi kelių policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos stoties specialistai, su kuriais ugniagesiams gelbėtojams tenka bendrauti įvykus įvairioms nelaimėms.