EIMIN skelbia rinkimus: kurie 2023-ųjų viešieji pirkimai buvo efektyviausi?

0
EIMIN skelbia rinkimus: kurie 2023-ųjų viešieji pirkimai buvo efektyviausi?
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose.
 
„Norime paskatinti tiek dideles, tiek mažas organizacijas būti atviresnes ir viešai dalytis sėkmės istorijomis. Viešųjų pirkimų bendruomenė per metus sudaro sutarčių už daugiau kaip 8 milijardus eurų ir sprendžia pačias įvairiausias ir sudėtingiausias kasdienes užduotis. Sukaupus tokią patirtį, labai svarbu dalytis informacija apie praktikoje pasiteisinusius sprendimus – tai padės pasiekti didesnę pažangą, atidžiau įsiklausyti į visuomenės poreikius ir tinkamiau juos atliepti“, –  sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.  

Šiais metais efektyviausių viešųjų pirkimų nugalėtojai bus išrinkti keturiose kategorijose: inovatyviausių, socialiai atsakingiausių, sumaniausiai organizuotų pirkimų ir geriausios vadybinės praktikos.

Efektyviausiai viešuosius pirkimus vykdžiusios organizacijos bus pakviestos dalyvauti šių metų pabaigoje vyksiančioje viešųjų pirkimų konferencijoje – papasakoti apie savo atliktų pirkimų rezultatus ir įgytą patirtį.

Konkurse gali dalyvauti perkančiosios organizacijos ir perkantieji subjektai, kurie nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2023 m. rugsėjo 22 d. įvykdė inovatyvų, socialiai atsakingą ar sumaniai organizuotą pirkimą, taip pat tie, kurie tuo laikotarpiu dėl taikytos gerosios vadybinės praktikos pasiekė geresnių pirkimų rezultatų, palyginti su ankstesniais laikotarpiais.

Nugalėtojus ekspertų komanda išrinks, atsižvelgdama į paraiškose pateiktą informaciją ir nustatytus kriterijus bei įvertinusi kitą turimą informaciją.

Rinkimų aprašymą rasite čia.

Paraiškos priimamos iki 2023 m. rugsėjo 22 d.