Ugniagesių gelbėtojų patarimai padės vasarą pasitikti saugiai

0
Ugniagesių gelbėtojų patarimai padės vasarą pasitikti saugiai
Share

2024-06-04

Trakų miesto šventėje „Trakų vasara 2024“ gyventojai ir miesto svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su valstybinių įstaigų darbu. Į savo kiemelį šventės svečius kvietė ir daug dėmesio sulaukė Trakų priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, kurie pateikė daug patarimų,  kad prasidedanti vasara būtų pasitikta saugiai.

Renginyje dalyvavo ir ugniagesių gelbėtojų talkininkas bebriukas Ugnius. Trakų PGT pareigūnai šventės dalyviams priminė, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Jie paaiškino, kodėl svarbu namuose turėti autonominį dūmų detektorių, priminė skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numerio 112 paskirtį.

Vaikams bei suaugusiems daug džiaugsmo teikė galimybė apžiūrėti ugniagesių techniką bei įrangą, daugiau sužinoti apie ugniagesių gelbėtojų darbą. Susidomėjimo sulaukė ir prevencinė priekaba bei išgyvenimo krepšys. Svečiams buvo dalijami lankstinukai, vaikams – balionai su gaisriniais automobiliais, knygutės, spalvinimo užduotėlės, lipdukai priešgaisrine tematika.