Susisiekimo ministras atidarys naują tunelį ties Vievio geležinkelio pervaža

0
Susisiekimo ministras atidarys naują tunelį ties Vievio geležinkelio pervaža
Share

Šį trečiadienį susisiekimo ministras Marius Skuodis oficialiame renginyje atidarys naują automobiliams, dviratininkams ir pėstiesiems skirtą tunelį ties Vievio geležinkelio pervaža, geležinkelio ir automobilių kelio sankirtoje Lentvaris–Vievis.

Atidaromas naujas automobilių, dviratininkų ir pėsčiųjų tunelis ties geležinkelio pervaža ypač svarbus sprendžiant Vievio ir aplinkinių seniūnijų gyventojams aktualias susisiekimo problemas, gerinant eismo sąlygas ir saugą.

Nepertraukiant geležinkelio eismo vieno lygio geležinkelio pervaža, kuria intensyviai naudojosi aplinkinių miestų bei kaimų gyventojai, įrengus šį tunelį, tapo visiškai saugi ir patogi – dviejų lygių geležinkelio kelio ir automobilių kelio sankirta panaikina automobilio ir traukinio susidūrimo galimybę. Keliaujantys geležinkelį galės kirsti greičiau, sutrumpės jų kelionės laikas, taip pat sumažės neigiamas kelionių automobiliu poveikis aplinkai.

Įgyvendinto projekto vertė – 8,31 mln. Eur. Projektą įgyvendino AB „LTG Infra“ kartu su partneriais AB Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Elektrėnų savivaldybės administracija.

Vievio transporto mazge šių metų gegužę atidarytas ir kitas svarbus regionui objektas – Vievio (Paparčių) viadukas. Kartu buvo rekonstruoti į jį vedantys jungiamieji keliai, įrengta infrastruktūra, reikalinga pėstiesiems ir dviratininkams, triukšmo slopinimo užtvaras, apšvietimas, buvusios sankryžos rekonstruotos į saugesnes, žiedines sankryžas.