Neramus trečiadienis: vėjas vertė medžius ant kelių, automobilių ir pastatų

0
Neramus trečiadienis: vėjas vertė medžius ant kelių, automobilių ir pastatų
Share

Šią parą šalį talžiusi audra pridarė daug nuostolių. Ugniagesiai gelbėtojai net 112 kartų vyko šalinti vėjo nulaužtų ir nuvirtusių medžių nuo važiuojamosios kelio dalies, automobilių ir pastatų. Daugiausia tokių įvykių buvo Utenos – 54 ir Vilniaus apskrityse – 29. Kauno apskrityje į tokius įvykius ugniagesiai skubėjo 11, Marijampolės apskrityje – 9,  Panevėžio – 5, Tauragės  – 4 kartus.

105 medžiai buvo nuvirtę ant kelių, 4 – ant automobilių, 3 – ant pastatų.

Trečiadienį, 19.41 val., buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Jadagonių kaime, ant namo užvirto medis.

21 val. Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje, Tuščiaulių kaime, nuvirtęs medis užtvėrė įvažiavimą į globos namus ir kliudė automobilį „Volkswagen“. Atvykę ugniagesiai nuo įvažiavimo patraukė 7 nuvirtusius medžius.

21.11 val. pranešta, kad Švenčionyse, Gedimino gatvėje, ant automobilio „Nissan Almera“ nuvirto medis. Jį ugniagesiai supjaustė ir pašalino.

21.25 val. Molėtų rajone, Luokesos seniūnijoje, Kaližų kaime, medis užvirto ant gyvenamojo namo. Ugniagesiai jį nukėlė nuo stogo ir pašalino nuo važiuojamosios kelio dalies.

22.44 val. gautas pranešimas, kad Utenoje, Taikos gatvėje, ant automobilio nukrito šaka.