M. Skuodis šią savaitę lankysis „Kelių priežiūroje“, pristatys tolesnės Utenos plento rekonstrukcijos planus, lankydamasis Varėnoje susitiks su rajono meru

0
M. Skuodis šią savaitę lankysis „Kelių priežiūroje“, pristatys tolesnės Utenos plento rekonstrukcijos planus, lankydamasis Varėnoje susitiks su rajono meru
Share

2024-01-29

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį antradienį lankysis Kauno rajone esančioje bendrovėje „Kelių priežiūra“, kur rengiamos technikos dienos metu bus pristatomas virtualus barstytuvų žemėlapis. Trečiadienį Vilniuje ministras susitiks su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu, Utenos ir Molėtų rajonų merais ir pristatys tolesnės magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijos planus, o penktadienį lankysis Varėnos rajone.

„Kelių priežiūros“ vadovas Audrius Vaitkus ir ministras M. Skuodis žiniasklaidai bei svečiams antradienį pristatys interaktyvų kelių priežiūros žiemą žemėlapį, padėsiantį informuoti eismo dalyvius apie planuojamus ir atliktus valstybinės reikšmės kelių sniego ir ledo valymo bei ledą tirpdančių medžiagų barstymo darbus, taip pat žemėlapis suteiks informacijos apie kelių priežiūros technikos lokaciją priežiūros maršrutuose.

Spaudos konferencija 10:45 val. AB „Kelių priežiūra“ (Kauno g. 72, Pagiriai, Garliavos apylinkių sen., Kauno r., https://maps.app.goo.gl/aHSEqkTCaMAcfCkE6).

Trečiadienį ministras Susisiekimo ministerijoje 11 val. kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Mariumi Švaikausku, Utenos rajono savivaldybės meru Marijumi Kaukėnu, Molėtų rajono savivaldybės meru Sauliumi Jauneika pristatys magistralinio kelio Vilnius–Utena atnaujinimo planus ir grafikus.

Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo sąmata numato, kad šiemet šalies keliams bus skirta 583,2 mln. eurų, iš jų papildomi 40 mln. eurų – Utenos plentui.

Penktadienį M. Skuodis taip pat ketina apsilankyti Varėnoje, kur su Varėnos rajono savivaldybės meru Algiu Kašėta aptars investicijas į kelių infrastruktūrą ir regionui svarbius susisiekimo klausimus, o Lazdijuose susitiks su Lazdijų rajono savivaldybės mere Ausma Miškiniene.