Kviečiame aktyvias bendruomenes dalyvauti konkurse

0
Kviečiame aktyvias bendruomenes dalyvauti konkurse
Share

2024-03-27

Bendradarbiaujant su Mykolo Romario universitetu (MRU) rengiamas respublikinis vietos bendruomenių konkursas „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2023 – KELIAS Į SĖKMĘ“. Kviečiame teikti paraiškas bendruomenes, aktyviai veikiančias civilinės saugos srityje – įsirengusias priedangas, vykdančias mokymus ar kitas su gyventojų informavimu bei pasirengimu ekstremaliosioms situacijoms susijusias veiklas. 

„Smagu, kai mes, veikdami kaip bendruomenė, kartu džiaugiamės savo pasiekimais. Tą jausmą turime skatinti ir kituose žmonėse, o jis juk ateina tik per bendrus darbus“, – teigia prof. dr. Saulius Nefas, pažymėdamas, kad MRU kartu su partneriais – Vidaus reikalų ministerija (VRM), Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM), Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), bei informaciniu partneriu „Savivaldybių žinios“ kviečia bendruomenes dalyvauti šiame konkurse ir užpildyti paraišką nominacijai.

Vidaus reikalų ministerijos įsteigtas prizas bus teikiamas ne tik civilinės  saugos iniciatyvose  pasižymėjusiai vietos bendruomenei, bet taip pat ir vietos infrastruktūrą gerinančiai bendruomenei bei glaudžiai su policija bendradarbiaujančiai bendruomenei.

Bendruomenės kviečiamos įsivertinti praeitų metų darbus.

Iš viso Bendruomenės gali pretenduoti į skiriamas 8 nominacijas:

Pirmoji nominacija – „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas“.

Antroji nominacija – „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“.

Trečioji nominacija – „Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės“.

Ketvirtoji nominacija – „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“.

Penktoji nominacija – „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“.

Šeštoji nominacija – „Vietos infrastruktūrą gerinanti vietos bendruomenė”.

Septintoji nominacija – „Glaudžiai su policija bendradarbiaujanti vietos bendruomenė”.

Aštuntoji nominacija – „Civilinei saugai dėmesį skirianti vietos bendruomenė“.

Nominacijų nugalėtojus rinks iš MRU, SADM, ŠMSM, VRM ir bendruomeninių organizacijų atstovų sudaryta komisija. Apdovanojimai bus teikiami 2024 m. balandžio 24 d. Mykolo Romerio universitete.

Paraiškos forma čia.

Bendruomenių paraiškų laukiama iki balandžio 5 d. el. paštu [email protected], pasiteirauti galima kreiptis į prof. dr. Saulių Nefą tel. +370 687 35228