Ilgąjį šventinį savaitgalį gaisre žuvo moteris, degė sandėliavimo ir medienos apdirbimo pastatai, liepsnojo žolė

0
Ilgąjį šventinį savaitgalį gaisre žuvo moteris, degė sandėliavimo ir medienos apdirbimo pastatai, liepsnojo žolė
Share

Ilgąjį šventinį savaitgalį Ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 213 gaisrų ir atliko 108 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas. Kovo 8 d., 17.29 val., buvo gautas pranešimas, kad Telšiuose, Šatrijos gatvėje, gyvenamajame name daug dūmų, o viduje yra moteris. Po kelių minučių atvykę ugniagesiai išnešė moterį, deja, greitosios pagalbos medikai konstatavo jos mirtį. Gaisro metu kambaryje apdegė dalis grindų, sienos ir baldai. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

23.35 val. Alytuje, Vingio gatvėje, daugiabučio bute degė fotelis. Ugniagesiai kambaryje rado ir išnešė vyrą. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams ir išvežtas į ligoninę.

Apie 20 val. Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, degė butas daugiabučio pirmajame aukšte. Iš jo ugniagesiai išvedė buto savininką, iš kito buto – dar tris žmones. Juos greitosios pagalbos medikai apžiūrėjo vietoje. Gaisro metu apdegė kambarys, baldai, namų apyvokos daiktai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, 5.20 val., Vilniuje, Titnago gatvėje, atvira liepsna degė du jūriniai konteineriai. Gaisro metu išdegė jų vidus, sudegė juose buvę daiktai, apdegė šalia stovintys dar du konteineriai.

7.39 val. Kretingos rajone, Vydmantų kaime, iš medžio apdirbimo pastato stogo veržėsi dūmai. Gaisras kilo priestate, kuriame buvo sandėliuojamos pjuvenos. Gaisro metu sudegė dalis pjuvenų, apdegė lubos ir sienos, buvo nuardyta 20 kv. m stogo.

Apie 9 val. Panevėžyje, Katkų gatvėje, degė sandėliavimo paskirties pastatas. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo dangos, išardyta 20 kv. m sienos.

18.12 val. Visagino savivaldybėje, Makaravo kaime, liepsnojo statybinis vagonėlis. Gaisro metu jis sudegė.

20.28 val. Kretingos rajone, Imbarės kaime, atvira liepsna degė traktorius „Valtra“. Gaisro metu išdegė jo kabina ir variklio skyrius.

Sekmadienį, 10.43 val., Rokiškio rajone, Kazliškio seniūnijoje, Konstantinavos kaime, degė gyvenamojo namo virtuvė. Dūmų detektorius name buvo.

14.10 Telšių rajone, Degaičių seniūnijoje, Namgaudžių kaime, atvira liepsna degė apleisti pastatai ir žolė. Gaisro metu sudegė du apleisti mediniai ūkiniai pastatai  ir juose buvę šiaudai bei apie 8 ha žolės.

15.41 val. Panevėžio rajone, Vaivadų kaime, liepsnojo medžio apdirbimo įmonės pastato stogas. Gaisro metu buvo nuardyta 100 kv. m stogo dangos. Medienos apdirbimo patalpos, jose esantys įrenginiai ir produkcija nenukentėjo.

Kovo 11 d., apie 16 val., Kėdainių rajone, Vilainių seniūnijoje, Milžemių kaime, degė negyvenamas namas. Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos.

21.37 val. Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Sevelionių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė jo stogas ir dalis perdangos.

Penktadienį, 18.12 val., gautas pranešimas, kad Šakių rajone, Švarplių kaime, kanale rastas paskendęs vyras. Ugniagesiai ištraukė jo kūną.

Sekmadienį, 11 val., pranešta, kad Akmenės rajone, Stipirkių kaime,  vandens telkinyje plūduriuoja skenduolis. Ugniagesiai jį ištraukė.