Briuselyje dalyvaus civilinės saugos generalinių direktorių susitikime

0
Briuselyje dalyvaus civilinės saugos generalinių direktorių susitikime
Share

2024-04-24

Balandžio 24–26 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius ir l. e. Departamento patarėjo pareigas vidaus tarnybos majorė Tatjana Milkamanovič Briuselyje, Belgijos Karalystėje, dalyvaus 52-ajame Europos Sąjungos civilinės saugos mechanizmo valstybių narių ir dalyvaujančių valstybių civilinės saugos generalinių direktorių susitikime.

Susitikimo dalyvius pirmininkaujančios Belgijos atstovai supažindins su svarbiausiais pusmečio įvykiais ir laimėjimais civilinės saugos srityje. Susitikime bus pateikta aktualiausia informacija apie  civilinę saugą, dalijamasi ekstremaliųjų situacijų valdymo patirtimi, aptariami kiti svarbūs ES civilinės saugos stiprinimo ir bendradarbiavimo klausimai.

Susitikime taip pat bus aptartos Reagavimo į nelaimes koordinavimo centro ir ES civilinės saugos mechanizmo ateities perspektyvos, pateiktos naujausios Europos Vadovų Tarybos išvados dėl pasirengimo ir reagavimo į krizes, pristatyti Belgijos pirmininkavimo metu surengtos diskusijos dėl piliečių dalyvavimo rengiantis nelaimėms ir reaguojant į jas rezultatai, apžvelgta pažangos ataskaita „Prevencija ir nelaimių rizikos valdymas Europoje“.