Žinios – raktas į teisingus sprendimus

0
Žinios – raktas į teisingus sprendimus
Share

2023-12-08

Gruodžio 8 d., Tarptautinės antikorupcijos dienos išvakarėse, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente tarp Departamento centrinių padalinių ir pavaldžių įstaigų darbuotojų buvo surengtos Protų mūšio varžybos antikorupcijos tema. Šio renginio tikslas buvo darbuotojų nulinės tolerancijos korupcijai formavimas, atsparumo korupcijai stiprinimas, atviros kultūros ugdymas, sąmoningumo stiprinimas bei mikroklimato gerinimas.

Renginio dalyvius pasveikino Departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas. Jis palinkėjo visiems mąstyti greitai, pademonstruoti savo žinias ir iškovoti prizines vietas.

Protų mūšio varžybose dalyvavo 6 komandos: Departamento centrinių padalinių, Vilniaus, Kauno ir Šiaulių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų, Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos. Komandos ir jų kapitonai varžėsi trijuose turuose, kiekviename iš jų komandų nariams teko atsakyti į 10 klausimų.

Susumavus komandų rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą Protų mūšio varžybose iškovojo Vilniaus PGV, antrąją – Šiaulių PGV, o trečiąją – Ugniagesių gelbėtojų mokyklos komandos.

Nugalėtojams prizus įteikė Departamento direktorius Saulius Greičius. „Tikiuosi, kad tos žinios, kurias jūs šiandien pademonstravote, padės jums visada priimti teisingus sprendimus ir padarys stipresnius“, – sakė direktorius.

Renginio organizatorius Departamento patarėjas Arnoldas Silius padėkojo visiems, atsiliepusiems į kvietimą dalyvauti Protų mūšyje. „Kadangi startas pavyko, kitais metais, tikiuosi, į šį renginį pavyks pritraukti dar daugiau pareigūnų ir darbuotojų, departamento padaliniuose galėsime surengti atrankas ir klausimų spektras bus dar platesnis. Nes žinojimas – teisėtas raktas į teisingus sprendimus.“