Vilniaus priešgaisrinei gelbėjimo valdybai vadovaus Nerijus Statkus

0
Vilniaus priešgaisrinei gelbėjimo valdybai vadovaus Nerijus Statkus
Share

2024-01-17

Sausio 17 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius vidaus tarnybos generolas Saulius Greičius Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams pristatė naujai paskirtą šios valdybos viršininką vidaus tarnybos pulkininką Nerijų Statkų.

„Tikiu, kad daug patirties turintis naujasis viršininkas sugebės suburti kolektyvą ir padės jam vykdyti pačias sudėtingiausias užduotis. Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams neretai tenka spręsti įvairias krizines situacijas, gesinti didžiulius gaisrus ir atlikti įvairiausius sudėtingus gelbėjimo darbus. Tai brandus kolektyvas. Tad linkiu sėkmės, konstruktyvaus darbo ir puikių darbo rezultatų“, – pristatydamas vadovą linkėjo direktorius S. Greičius.

„Noriu visus pakviesti bendram darbui, nes tik kartu galime nuveikti kažką gero, – sakė N. Statkus. – Bendras darbas – labai svarbu, tai parodė ir šių metų pradžioje Viršuliškėse kilęs didžiulis gaisras, kuriame kartu dirbo ir ugniagesiai gelbėtojai, ir valstybinės priešgaisrinės priežiūros, ir civilinės saugos pareigūnai. Ačiū už visų nuoširdų ir pasiaukojamą darbą, tai buvo rimtas „krikštas“ mums visiems. Tikiuosi, kad ir toliau sėkmingai dirbsime kartu, o aš stengsiuosi ne tik išklausyti jus, bet ir išspręsti susidariusias problemas.“

N. Statkus 1999 m. baigė VGTU gaisrinės saugos specialybę, o 2013 m. – Lietuvos edukologijos universitete pedagogiką ir psichologiją. Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje pradėjo dirbti 1996 m. Iš pradžių dirbo ugniagesiu gelbėtoju, inžinieriumi, pamainos vadu, operacijų vadovu.

2002 m. N. Statkus buvo paskirtas Vilniaus PGV 5-osios komandos viršininku, 2008 m. – Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininko pavaduotoju, 2018 m. – Vilniaus PGV 4-osios komandos viršininku.