Traukinio maršrutas Vilnius–Varšuva pelnė apdovanojimą

0
Traukinio maršrutas Vilnius–Varšuva pelnė apdovanojimą
Share

2023-12-08

Jau vienuoliktą kartą Vilniuje vykusiuose „Polish Business Awards“ apdovanojimuose laurus pelnė tarptautinis traukinio maršrutas Vilnius–Varšuva–Krokuva. Apdovanojimas skirtas šį maršrutą vystančioms LTG grupės keleivių vežimo bendrovei „LTG Link“ ir Lenkijos keleivių vežėjui „PKP Intercity“. 

Traukiniai tarp Lietuvos ir Lenkijos kasdien kursuoja maršrutu Vilnius–Kaunas–Varšuva–Krokuva. „LTG Link“ traukinys iš Vilniaus vyksta per Kauną į Mockavą, kur keleiviai kviečiami persėsti į Lenkijos bendrovės traukinį ir tęsti kelionę į pasirinktą Lenkijos miestą „PKP Intercity“ traukiniu .

„Traukinio maršrutas Vilnius–Varšuva–Krokuva yra kryptingo tarptautinio bendradarbiavimo pavyzdys. Kasdieniais reisais užtikriname tiek žaliojo susisiekimo jungtį, tiek prisidedame prie turizmo skatinimo. Per pirmuosius maršruto gyvavimo metus keliones traukiniu iš Vilniaus į Varšuvą ir atgal pamėgo tiek Lietuvos keliautojai, tiek užsienio šalių turistai – tai įrodo ir keliautojų skaičius, per metus laiko viršijęs mūsų lūkesčius ir pasiekęs apie 36 tūkst. keleivių“, – sakė apdovanojimą atsiėmęs Gediminas Šečkus, laikinasis „LTG Link“ vadovas.

Gruodžio 10 d. įsigaliojus naujam metiniam raukinių tvarkaraščiui, vykti šiuo maršrutu bus dar patogiau, nes kelionės trukmė sutrumpės nuo 12 iki 27 min., priklausomai nuo krypties. Šiuo tarptautiniu maršrutu toliau bus užtikrinamas tiesioginis susisiekimas tarp sostinės ir Marijampolės bei Kazlų Rūdos.

„LTG Link“ duomenimis, dažniausiai klientai renkasi vykti į Varšuvą, dar pusė tiek – į Krokuvą, o populiariausios yra 3–4 dienų trukmės išvykos.

Nuoseklus darbas su partneriais Lenkijoje lėmė, kad prie Lenkijos teritorija kursuojančio traukinio prikabinamas papildomas vagonas, kuriame numatytos tiek grupėms patogios kupė, tiek riboto judumo žmonėms skirtos vietos, todėl kelionės į Lenkiją yra pritaikytos visiems žmonėms. Kartu tai leidžia klientams kasdien pasiūlyti daugiau papildomų bilietų.

Abiejų šalių traukiniuose kiekviename traukinio vagone yra WC ir elektros lizdai. Lietuvos teritorijoje galima naudotis nemokamu Wi-Fi interneto ryšiu, klientams siūloma įsigyti užkandžių ir gėrimų. 

Kasmetiniame konkurse, kuris organizuojamas bendradarbiaujant su Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų asociacija, apdovanojami abiejose rinkose veikiantys ir prie abipusių ekonominių santykių plėtros prisidėję Lenkijos ir Lietuvos verslai.