Susisiekimo ministras antradienį lankysis Pagėgiuose, po šios vizito bus aplankytos visos šalies savivaldybės

0
Susisiekimo ministras antradienį lankysis Pagėgiuose, po šios vizito bus aplankytos visos šalies savivaldybės
Share

Tęsdamas vizitus šalies regionuose susisiekimo ministras Marius Skuodis antradienį lankysis Pagėgių savivaldybėje, kur aptars kelių infrastruktūros plėtros,  finansavimo ir kitus regionui svarbius klausimus. Tai bus paskutinė iš visų 60 šalies savivaldybių, kurią aplankys ministras.

„Šiuo apsilankymu baigiame vizitų Lietuvos savivaldybėse ciklą – kartu su ministerijos komanda būsime aplankę be išimties visas 60 savivaldybių, kai kurias ir po keletą kartų.  Darbas regionuose buvo nepaprastai naudingas, kadangi leido savo akimis pamatyti savivaldybių gyventojų problemas, įvertinti valstybės reguliavimą, valstybės valdomų įmonių darbą, kartu su savivaldybių atstovais ieškoti sprendimų. Žinoma, ministerijos darbas su savivaldybėmis – nuolatinis procesas“ – teigia susisiekimo ministras.

Pagėgiuose ministras susitiks su Pagėgių meru Vaidu Bendaravičiumi bei savivaldybės atstovais, su kuriais aptars kelių apšvietimo, vietinės reikšmės kelių, nukentėjusių nuo potvynio, finansavimo, pėsčiųjų takų sutvarkymo, dviračių takų įrengimo ir kitus aktualiausius  savivaldybei klausimus.

Pagėgių rajone M. Skuodis apžiūrės užliejamas pievas, Naktiškių tiltelį, probleminius kelių ruožus ir pagrindinius rajono infrastruktūros objektus. Taip pat vizito metu susisiekimo ministras apžiūrės savivaldybėje esančią pasienio punktų infrastruktūrą.