Surengta viktorina „Žinau – esu saugus“

0
Surengta viktorina „Žinau – esu saugus“
Share

2024-04-29

Vilkaviškio rajono savivaldybėje balandžio 25 d. vyko bendrojo lavinimo mokyklų 5–11 klasių mokinių viktorina „Žinau – esu saugus“  ir vaikų piešinių konkurso „Būk pasirengęs ekstremaliosioms situacijoms“ darbų vertinimas ir nugalėtojų apdovanojimai. Tai tradicinis  renginys, kurį savivaldybė kartu su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriumi ir Vilkaviškio priešgaisrine gelbėjimo tarnyba organizuoja jau trečius metus iš eilės.

Viktorinos metu mokiniai per 20 minučių turėjo atsakyti į 20 klausimų, kurių kiekvienas įvertintas po 1 balą. Klausimai parengti iš civilinės ir priešgaisrinės saugos temų.

Baigiamajame viktorinos ture dalyvavo 18 mokinių iš Vilkaviškio rajono Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro, Virbalio pagrindinės mokyklos bei Gražiškių gimnazijos.

Taip pat apdovanoti ir vaikų piešinių konkurso „Būk pasirengęs ekstremaliosioms situacijoms“ dalyviai. Piešinių konkursui reikėjo pateikti piešinius, kuriuose atsispindėtų civilinės saugos tema. Darbams rengti galėjo būti taikoma įvairi technika: akvarelė, guašas, akrilas, kreidelės, pieštukai, flomasteriai, tušas ir kt. Taip pat buvo galima naudoti šūkius, eilėraščius, priežodžius, įvairių tarnybų ar visuomeninių organizacijų skiriamuosius ženklus, pagalbos telefono numerį. Atrinkus nugalėtojus vaikai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.