Skelbiamas Ignalinos atominės elektrinės generalinio direktoriaus konkursas

0
Skelbiamas Ignalinos atominės elektrinės generalinio direktoriaus konkursas
Share

Š. m. birželio 21 d. baigiantis dabartinio Valstybinės įmonės Ignalinos atominės elektrinės (IAE) generalinio direktoriaus 5-erių metų kadencijai, Energetikos ministerija skelbia viešą konkursą šiai pozicijai eiti. 

Atranka vykdoma Valstybės tarnybos sistemoje, o kandidatų dokumentai priimami iki š. m. birželio 27 d.    

Iš IAE vadovo tikimasi efektyvaus vadovavimo ir procesų valdymo vykdant Ignalinos AE eksploatavimo nutraukimo darbus, valdant jos išteklius ir organizuojant kasdienę įmonės veiklą. Kandidatas taip pat turėtų demonstruoti lyderystę buriant personalą bendriems tikslams.

Būsimasis IAE generalinis direktorius turėtų būti vadybos ir verslo administravimo, finansų, projektų valdymo, teisės ar technologijos mokslų magistras, turėti mažiausiai 5 metų vadovavimo patirtį vidutinėje ar didelėje įmonėje ir 10 metų patirtį planuojant ir vykdant projektus. 

Plačiau apie konkursą ir reikalavimus kandidatui rasite čia.     

Kol bus atrinktas ir paskirtas naujasis IAE generalinis direktorius, nuo birželio 22 d. šias pareigas laikinai eis dabartinis vadovas Audrius Kamienas. 

Apie IAE 
Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė, galutinai sustabdžius 2004 m. pirmąjį reaktorių ir 2009 m. – antrąjį, vykdo Ignalinos AE eksploatavimo nutraukimo darbus, apimančius IAE būtinų sistemų, užtikrinančių branduolinę, radiacinę, priešgaisrinę, fizinę saugą, eksploatavimą, panaudoto branduolinio kuro iškrovimą iš energetinių blokų ir pervežimą saugoti į laikinąją panaudoto branduolinio kuro saugyklą, įrangos ir pastatų dezaktyvavimą ir išmontavimą, radioaktyviųjų atliekų apdorojimą ir saugojimą. Pabaigti IAE eksploatavimo nutraukimo darbus planuojama 2038 metais. Įmonės savininko teises ir pareigas įgyvendina Energetikos ministerija.