Savaitgalį viename kaime sudegė 4 ūkiniai pastatai

0
Savaitgalį viename kaime sudegė 4 ūkiniai pastatai
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 52 gaisrų ir atliko 95 gelbėjimo darbus. Žūčių gaisruose išvengta. Penktadienį, 13.35 val., Kauno rajone, Taurakiemio seniūnijoje, Margininkų kaime, atvira liepsna degė du ūkiniai pastatai. Gaisro metu jie sudegė. Taip pat užsidegė šalia buvęs medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo už 15 m nuo gaisro vietos buvusius 3 gyvenamuosius namus. Iš vieno namo buvo išvesti du suaugusieji su kūdikiu. Juos apžiūrėjo medikai, žmonės nenukentėjo.

Šeštadienį ryte šiame kaime liepsnojo dar vienas ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas jo stogas, apdegė lauko siena, sudegė priblokuota malkinė. Šalia ūkinio pastato degė sukrautos lengvųjų automobilių ir sunkvežimių padangos.

Dar vienas ūkinis pastatas šeštadienį, 11 val., atvira liepsna degė Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Alkos kaime. Gaisro metu sudegė pastato stogas, sudegė ir sukrito medinė perdanga ir virš jos laikomo apie 2 t šieno.

Sekmadienį, 11.12 val., Utenoje, Užpalių gatvėje, daugiabučio balkone penktajame aukšte smilko medinės sienų ir grindų konstrukcijos. Iki atvykstant ugniagesiams, iš buto buvo išvestos 2 ir 6 metų mergaitės. Jas apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Mergaitės nenukentėjo. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, 23.37 val., Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje, Vijūkų kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo, apdegė 20 kv. m terasos, viduje buvę baldai, kambario sienos ir lubos, sutrūko 2 langų paketai.

Sekmadienį, 15.40 val., Radviliškio rajone, Daugėlaičių kaime, liepsnojo medinis apleistas pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, perdanga, išdegė vidus.

20.54 val. Ignalinos rajone, Strigailiškio kaime, atvira liepsna degė mūrinis ūkinis pastatas. Gaisro metu išdegė vidus, sudegė 70 kv. m stogo dangos, ūkio paskirties reikmenys, įrankiai ir malkos.

Penktadienį rytą Marijampolės ugniagesiai skubėjo į R. Juknevičiaus gatvę. Juos iškvietė greitosios pagalbos medikai, nes bute ant moters buvo užvirtusi spinta. Ugniagesiai spintą pakėlė ir išlaisvino moterį.

19 val. buvo pranešta, kad Prienų rajone, Šilavoto seniūnijoje, Stuomenų kaime, apvirto traktorius „Belarus“, o vairuotojas yra viduje. Nukentėjusį vyrą ugniagesiai ištraukė per traktoriaus stoglangį ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Šeštadienį po vidurnakčio buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje, lifte užstrigo du asmenys ir šuo. Naudodami parankines priemones ir grandininį pjūklą ugniagesiai žmones ir šunį išlaisvino iš lifto.

Šeštadienį, 14.14 val., buvo gautas pranešimas, kad Zarasų rajone, Turmanto seniūnijoje, Pašventės kaime, Švento ežere nuskendo vyras. Po kelių valandų ugniagesiai narai žmogaus kūną rado už 300 m nuo kranto.

Sekmadienį, 7.29 val., pranešta, kad Telšių rajone, Varnių seniūnijoje, Pavandenės miestelyje, į šalia tvarto esantį 1,5 m gylio šulinį įkrito kiaulė. Ugniagesiai gyvulį ištraukė.