Savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gelbėti žvejų: vienas įlūžo, kitas patyrė traumą

0
Savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gelbėti žvejų: vienas įlūžo, kitas patyrė traumą
Share

Per praėjusias tris paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 62 gaisrų ir atliko 84 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų nukentėjo žmogus. Sekmadienį, 7.47 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, Minties gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name atvira liepsna dega butas pirmajame aukšte. Ugniagesiai iš namo išvedė keturis žmones, vienas žmogus dėl galimo apsinuodijimo dūmais buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro trijų kambarių bute metu išdegė vienas kambarys, antrajame aukšte apdegė kaimyninio buto balkonas, trūko balkono ir kambario stiklo paketai. Autonominio dūmų detektoriaus bute, kuriame kilo gaisras, nebuvo.

Šeštadienį, 20.13 val., buvo gautas pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Liudvinavo seniūnijoje, Padovinio kaime, dega gyvenamojo namo siena. Gaisro metu sudegė 5 kv. m pamato apšiltinimo medžiagos. Dūmų detektorių name nebuvo.

Apie 23 val. Kaune, Pamario gatvėje, bute smilko šiukšlės. Gyventojas patalpose buvo prilaistęs degaus skysčio. Jį išsivežė policijos pareigūnai. Ugniagesiai į lauką išnešė 2 l talpyklą su degiuoju skysčiu ir išvėdino patalpas.

Sekmadienį, 13.56 val., buvo gautas pranešimas, kad žmogus, atvykęs į sodybą Molėtų rajone, Giedraičių seniūnijoje, Antapusnės kaime, rado sudegusį medinį namą. Gaisro metu sudegė ir jo viduje buvę namų apyvokos daiktai.

18.08 val. Skuodo rajone, Šačių seniūnijoje, Rukų kaime, liepsnojo statybinis vagonėlis. Gaisro metu išdegė jo vidus, sudegė viduje buvę daiktai. Iš vagonėlio ugniagesiai išnešė 2 dujų balionus.

Penktadienį, 15.26 val., pranešta, kad Alytaus rajone, Krokialaukio seniūnijoje, Duselninkų kaime, Kavalio ežere, lūžus ledui į eketę įkrito žmogus. Jis buvo už 250 m nuo kranto. Ugniagesiai, naudodami gelbėjimo įrangą, žmogų ištraukė, nugabeno į krantą ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį, 10.27 val., gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Paberžės seniūnijoje, Kazimieravo kaime, Kazimieravo ežere, už 30 m nuo kranto vyras parkrito ant ledo ir patyrė kojos traumą, todėl negali pajudėti. Atvykę ugniagesiai žmogų paguldė ant neštuvų, nugabeno į krantą ir perdavė greitosios pagalbos medikams.