Savaitgalį gaisruose nukentėjo du žmonės, vienas nuskendo

0
Savaitgalį gaisruose nukentėjo du žmonės, vienas nuskendo
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 57 gaisrų ir atliko 105 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu nukentėjo du žmonės. Šeštadienį, 11.49 val., Utenos rajone, Tauragnų seniūnijoje, Stučių kaime, mediniame svirne degė įvairūs namų apyvokos daiktai. Į ligoninę buvo išvežtas apdegęs vyras. Gaisro metu apdegė 2 kv. m perdangos ir 5 kv. m sienų. Ugniagesiai iš pastato išnešė 3 dujų balionus, žoliapjovę ir kitus daiktus. Nuo liepsnų buvo apsaugotas gyvenamasis namas, stovintis už 10 m. Autonominio dūmų detektoriaus pastate nebuvo.

Sekmadienį, 4.45 val., Šiauliuose, Vytauto gatvėje, degė butas gyvenamajame name. Ugniagesiai išgelbėjo jame buvusią moterį ir perdavė ją greitosios pagalbos medikams. Iš šalia esančių butų jie evakavo 3 žmones, iš kitų butų gyventojai išėjo patys. Gaisro metu sudegė namų apyvokos daiktai, aprūko sienos ir laiptinė.

Apie 15 val. ugniagesiai skubėjo į daugiabutį Pakruojyje, Vytauto Didžiojo gatvėje. Viename iš butų svilo puodas su maisto produktais, kurį nukėlė gyventojai. Iš buto buvo išvestas vyras ir perduotas greitosios pagalbos medikams. Dėl galimo apsinuodijimo dūmais nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę.

Penktadienį, 17.17 val., Vilniuje, Minsko plente, degė medinio namo pastogė. Gaisro metu buvo nuardyta apie 20 kv. m stogo, apdegė grebėstai, gegnės, stogo skarda. Dūmų detektoriaus name nebuvo.    

Šeštadienį, 14.16 val., Telšiuose, Karaliaus Mindaugo gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje degė elektrinis paspirtukas. Gaisro metu jis sudegė, taip pat apdegė lova. Namo savininką apžiūrėjo medikai, jis nenukentėjo. Dūmų detektoriai name buvo įrengti.

Sekmadienio naktį, apie 1 val., Kaune, Medekšinės gatvėje, atvira liepsna degė apleisto pastato viduje sukrauti sendaikčiai. Gaisro metu išdegė abu kambariai.

Tos pačios dienos rytą, 9.18 val., Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Leliušių kaime, liepsnojo traktorius „John Deere 6100“. Gaisro metu traktorius sudegė.

19.22 val. Vilniuje, Maišiagalos seniūnijoje, Kramniškių kaime, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė namo stogas, pusė perdangos, išdegė vidus. Iš pastato ugniagesiai išnešė 6 dujų balionus.

Tuo pačiu metu gaisras gyvenamajame name kilo  Vilniuje, Palydovo gatvėje. Jo metu išdegė palėpė, sudegė ir buvo nuardyta apie 80 kv. m stogo konstrukcijų, sudegė siena ir perdanga antrajame aukšte. Dūmų detektorius name buvo.

Penktadienį, 14 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Nemėžio seniūnijoje, Skaidiškių kaime, po sunkvežimiu yra prispaustas žmogus. Ugniagesiai iš po vilkiko „Mercedes Benz Actros“ ištraukė vyrą. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams, tačiau pastarieji konstatavo vyro mirtį.

Šeštadienio naktį, 1.17 val., Kauno ugniagesius pasitelkė policijos pareigūnai. Jonavos gatvėje ugniagesiams teko kalno šlaitu užnešti sunkiai vaikštantį ligonį, kuris pasiklydo. Ugniagesiai virvėmis nusileido šlaitu apie 70-80 m iki ligonio, diskiniu pjūklu išpjovė torą, esančią šlaite, užkėlė žmogų ant neštuvų ir užnešė ant kalno į Kauno klinikų teritoriją.

Tos pačios dienos rytą, 8.54 val., buvo gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Kaimelių kaime, Galsto ežere skęsta žmogus. Atvykę ugniagesiai rado jį panirusį už 20 m kranto, gelbėjimo valtimi parplukdė į krantą ir pradėjo gaivinti. Deja, po kurio laiko buvo konstatuota vyro mirtis.

Sekmadienį, 13.33 val., pranešta, kad Kaune, Vytauto prospekte, lifte užstrigo mama su vaiku. Ugniagesiai atidarė lifto duris ir išlaisvino žmones.

Penktadienį, 9.13 val., gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, Akmenių kaime, pelkėje yra įklimpęs arklys. Naudodami lyną, ugniagesiai gyvulį ištraukė iš pelkės ir perdavė savininkui.

20.52 val. pranešta, kad Vilniuje, Grigiškių seniūnijoje, Aušros gatvėje, automobilis „Volo V50“ nuvažiavo nuo kelio ir pakibo ant šlaito. Žmonių viduje nebuvo. Ugniagesiai ištraukė automobilį ant kelio.

Sekmadienį rytą pranešta, kad Zarasuose, Malūno gatvėje, prie užtvankos ant tvoros dygliuotoje vieloje įstrigo katinas. Ugniagesiai, iškirpę dalį spygliuotos vielos, gyvūną išlaisvino.

22.35 val. ugniagesiai Kretingoje, Panevėžio gatvėje, išlaisvino po automobilio varikliu palindusį šunį. Jis buvo perduotas savininkui.