Savaitgalį gaisras nusinešė žmogaus gyvybę

0
Savaitgalį gaisras nusinešė žmogaus gyvybę
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 79 gaisrų ir atliko 91 gelbėjimo darbą. Savaitgalį vienas žmogus gaisre žuvo, vienas patyrė traumą. Sekmadienį, 20.26 val., gaisras kilo Trakų rajone, Bagdononių kaime. Čia degė  medinis gyvenamasis namas, o viduje buvo rastas negyvas vyras, pirminiais duomenimis, apsinuodijęs dūmais. Ugniagesiai iš degančio namo išnešė 3 dujų balionus. Gaisro metu sudegė namo stogas, dalis perdangos, apdegė ir aprūko namo vidus. Name buvo dūmų detektorius, ar jis veikė – nenustatyta.

Penktadienį, 13.37 val., buvo gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Užvenčio seniūnijoje, Minupių kaime, daugiabučio bute kilo gaisras. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, kambaryje degė lova ir sofa. Gaisro metu nukentėjo buto savininkė – ji apdegė rankos pirštus ir prisikvėpavo dūmų. Medikai nukentėjusiajai pagalbą suteikė vietoje. Bute apdegė dalis sienos, aprūko vidus, nuo karščio įtrūko plastikinio lango stiklas.

Penktadienį, 1.28 val., gaisras kilo apleistame Baltosios Vokės dvaro pastate Vilniaus rajone, Pagirių seniūnijoje, Baltosios Vokės kaime. Gaisro metu sudegė stogas, trečdalis jo įkrito, sudegė medinės stogo konstrukcijos ir medinės perdangos tarp aukštų.

8.06 val. buvo gautas pranešimas, kad Skuode, Vilniaus gatvėje, gaisras kilo individualiame gyvenamajame name. Virtuvėje atvira liepsna degė gruzdintuvė. Gaisro metu buvo sugadinta įranga, apdegė siena, nuo karščio išdužo du langai, aprūko virtuvė ir veranda. Iš antro aukšto ugniagesiai išnešė šuniuką. Dūmų detektoriai buvo įrengti.

Šeštadienį, 12.17 val., ugniagesiai gelbėtojai vyko į Klaipėdos rajone, Agluonėnų seniūnijoje, Kantvainų kaime esančią grūdų džiovyklą. Šiame objekte prieš penkias dienas buvo kilęs gaisras. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams iš grūdų džiovyklos virto dūmai. Gaisro metu sudegė apie 500 kg grūdų.

14 val. Trakų rajone, Onuškio seniūnijoje, Promiezių kaime, atvira liepsna degė apleistas negyvenamas namas. Gaisro metu jis sudegė.

Sekmadienį,  10.10 val., Anykščių rajone, Valaukio  gatvėje, parduotuvės prekių sandėlyje degė elektros skydinė. Ugniagesiai gaisrą užgesino, parduotuvės patalpos išsaugotos, bet sudegė elektros skydinė. Dūmų detektorius buvo įrengtas.

11.50 val. Alytaus rajone, Miroslavo seniūnijoje, Tolkūnų kaime, degė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardytas stogas, sudegė medinė pastato dalis, pradegė medinė perdanga. Ugniagesiai išgelbėjo 20 vištų ir du ūkinius pastatus, buvusius netoliese.

Sekmadienį vėlai vakare Vilkaviškio rajone, Bartninkų miestelyje, ugniagesiai gelbėtojai iš tvenkinio ištraukė automobilį. Jis buvo paniręs po vandeniu apie 10 m nuo kranto. Automobilio „Opel Corsa“ viduje žmonių nebuvo.