S. Kairys vyksta į Niujorką: dalyvaus Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume, lankysis svarbiose kultūros institucijose

0
S. Kairys vyksta į Niujorką: dalyvaus Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume, lankysis svarbiose kultūros institucijose
Share

2024-03-04

Kovo 6–9 dienomis kultūros ministras Simonas Kairys su darbo vizitu viešės Niujorke, JAV.

S. Kairys dalyvaus Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forume, lankysis kultūros ir meno įstaigose, kūrybinių industrijų organizacijose, taip pat susitiks su JAV kuriančiais lietuvių menininkais, lietuvių bendruomenės JAV atstovais.

Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas jau septynerius metus suburia kelis šimtus verslo, politikos ir visuomenės lyderių, siekia stiprinti Lietuvos ir Šiaurės Amerikos šalių verslo ryšius, kurti dialogą ir plėtoti sėkmingas partnerystes, taip prisidedant prie Lietuvos ekonominio augimo. Forume S. Kairys dalyvaus diskusijose apie kūrybinių industrijų ateitį, žiniasklaidos vaidmenį dirbtinio intelekto amžiuje ir su tuo susijusius iššūkius, visuomenės kritinio mąstymo stiprinimo būtinybę.

Kultūros ministras dalyvaus artėjančios Kovo 11-osios proga rengiamame lietuviškos chorinės muzikos koncerte, kur tars sveikinimo žodį.

Šarūno Mažeikos / BNS nuotrauka