Policijos pareigūnų reikmėms – moderniai atnaujintas stadionas

0
Policijos pareigūnų reikmėms – moderniai atnaujintas stadionas
Share

2024-06-07

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dalyvavo iškilmingame atnaujinto Lietuvos Policijos stadiono Vilniuje, Kalnų parke atidaryme.

Policijos departamentas, siekdamas sudaryti kokybiškas sąlygas pareigūnams sportuoti ir tobulinti jų fizinį bei specialųjį pasirengimą, inicijavo stadiono kapitalinio remonto darbų projektą, kurio bendra vertė – 5,65 mln. eurų.

Anot ministrės A. Bilotaitės, stadionas – bene seniausias mieste, įrengtas dar 1925 metais (nuo 1998 m.  priklauso Lietuvos policijai), todėl rekonstrukcija buvo ypatingai laukta ir reikalinga.

„Tinkamas pareigūnų aprūpinimas, kokybiškos darbo sąlygos, orus atlygis bei sudarytos visos galimybės kvalifikacijos kėlimui, fizinio pasirengimo stiprinimui  yra vienas svarbiausių VRM prioritetų. Tegul šis stadionas būna mūsų progreso ir šiuolaikiškos policijos ženklas. Džiaugiuosi, kad jį užplūs futbolininkai,  krepšininkai ir iš esmės atnaujinta infrastruktūra mėgausis ne tik policijos bendruomenė, bet ir visi norintys”  – sakė vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė.

Stadione buvo pilnai atnaujintos tribūnos, bėgimo takai, įrengtas apšvietimas, dirbtinė žolės danga. Į atnaujinimo darbus buvo įtraukti ir kiti, ne mažiau svarbūs darbai: stovėjimo aikštelės asfaltavimas, apželdinimas, tvorų keitimas ir kt.

Sąlygos policijos pareigūnų bendrojo fizinio pasirengimo pratyboms ir tokiam pasirengimui keliamų reikalavimų patikrinimui sudarytos visuose Lietuvos miestuose, dauguma komisariatų turi sporto sales, sudarytos galimybės naudotis sporto aikštėmis.

Per pastaruosius trejus metus Lietuvoje taip pat rekonstruoti 52 ir pastatyti 4 nauji policijos pastatai, o per pastaruosius ketverius metus policijos sistemos biudžetas išaugo 40 proc., arba beveik 100 mln. eurų.