Per plauką nuo nelaimės…

0
Per plauką nuo nelaimės…
Share

Vakar, 22.40 val., buvo gautas pranešimas, kad Lazdijuose, Vilties gatvėje, dega butas. Viename iš daugiabučio butų, virtuvėje, svilo ant dujinės viryklės be priežiūros paliktas puodas, bute ir laiptinėje tvyrojo tiršti dūmai. Juos pajutusi kaimynė iškvietė ugniagesius. Tuo tarpu buto savininkas, gamindamas maistą, buvo užmigęs. Laimei, butas buvo neužrakintas ir kaimynai, įėję į vidų, prikėlė gyventoją ir padėjo jam evakuotis. Dūmų detektorius bute buvo įmontuotas, tačiau neveikė, nes jo maitinimo elementai buvo išsikrovę…

Šiandien Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Deivydas Neverdauskas apsilankė šiame 8 butų name ir susitiko su gyventoju, kurio bute vos neįvyko didžiulė nelaimė. Pareigūnas priminė jam gaisrinės saugos taisykles ir paprašė ateityje nepalikti gaminamo maisto be priežiūros.

Pasak D. Neverdausko, šiame name gyvena daugiausia senyvo amžiaus gyventojai, todėl lankydamasis pas juos pareigūnas patarė jiems, kaip ir kokiose vietose įsirengti dūmų detektorius, paaiškino jų veikimo principus ir svarbą, priminė jiems, kad nepamirštų pakeisti jų elementų, konsultavo kitais gaisrinės saugos klausimais. Akcijos metu pareigūnas aplankė penkis butus ir juose sumontavo 4 dūmų detektorius.