Oro susisiekimo su strateginėmis kryptimis skatinimas: pasirašoma trišalė sutartis su Vilniaus miesto savivaldybe

0
Oro susisiekimo su strateginėmis kryptimis skatinimas: pasirašoma trišalė sutartis su Vilniaus miesto savivaldybe
Share

Spalio 30 d., pirmadienį, Susisiekimo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Vilniaus miesto savivaldybė pasirašys susitarimą dėl verslui ir atvykstamajam turizmui svarbių maršrutų sąrašo ir skrydžių skatinimo priemonių. Partneriai dės pastangas užtikrinti tvarius skrydžius svarbiausiomis kryptimis bei skatinti ne tik skrydžių pasiūlą, bet ir paklausą.

Pasak susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio,, trišalės sutarties pasirašymas, siekiant papildomų krypčių į Vilnių, liudija sutelktą Vilniaus miesto bei ministerijų bendradarbiavimą ir strateginį valstybės požiūrį į susisiekimo gerinimą. 

Šį trišalį susitarimą pasirašys susisiekimo ministras M. Skuodis, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Susisiekimo ministerija ir Lietuvos oro uostai sieks užtikrinti pakankamą svarbiausių skrydžių krypčių pasiūlą, tuo tarpu Ekonomikos ministerija ir Vilniaus miestas, viešindami skrydžių kryptis ir galimybes, rūpinsis skrydžių paklausa.