Naujųjų išvakarėse kilo du tragiški gaisrai, nusinešę žmonių gyvybes

0
Naujųjų išvakarėse kilo du tragiški gaisrai, nusinešę žmonių gyvybes
Share

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 186 gaisrų ir atliko 87 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo du žmonės, vienas buvo traumuotas. Sekmadienį, gruodžio 31 d., 8.54 val., gautas greitosios pagalbos medikų brigados pranešimas, kad Kalvarijos savivaldybėje, Jungėnų kaime, mediniame gyvenamajame name buvo kilęs gaisras, o viduje yra žmogus. Medikai konstatavo vyro mirtį. Kambaryje buvo apdegusi lova, gaisro metu aprūko patalpos.

Tos pačios dienos vakare, 22.47 val., pranešta apie gaisrą Klaipėdoje, Birutės gatvėje. Iš buto daugiabutyje veržėsi dūmai, kambaryje degė lova, o joje ugniagesiai rado apdegusį moters kūną.

Šeštadienį, 8.47 val., gaisras kilo gyvenamojo namo rūsyje Vilniaus rajone, Zujūnų kaime. Jo metu namo savininkė patyrė nudegimų, jai greitosios pagalbos medikai pagalbą suteikė vietoje. Gaisro metu išdegė patalpa rūsyje, apdegė daiktai. Dūmų detektorius name buvo.

21.30 val. Kaišiadoryse, Paukštininkų gatvėje, garažų masyve atvira liepsna degė garažas. Garažo savininką greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigą išsamesnei apžiūrai. Gaisro metu išdegė garažas, sudegė jame buvęs automobilis „BMW M5“ ir garaže buvę daiktai.

Naujųjų metų naktį, apie 1 val., Marijampolėje, V. Kudirkos gatvėje, degė šiukšlių konteineris ir pastato siena. Iš buto antrajame aukšte ugniagesiai evakavo 5 žmones. Gaisro metu sudegė 2 kv. m medinės sienos, ugniagesiai išvėdino pastate esantį butą, laiptinę ir grožio saloną.

Ankstų šeštadienio rytą, 4.28 val., Anykščių rajone, Kavarsko seniūnijoje, Vaičiuliškių kaime, liepsnojo rąstinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė apie 200 kv. m stogo, dalis perdangos, išdegė namo vidus, sudegė viduje buvę namų apyvokos daiktai.

20.32 val. Panevėžio rajone, Smilgių miestelyje, atvira liepsna degė medinis negyvenamas pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, išdegė vidus.

Sekmadienį, 15.15 val., pranešta apie gaisrą mediniame gyvenamajame name Lazdijų rajone, Veisiejų seniūnijoje, Barčių kaime. Atvykus ugniagesiams, iš namo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 24 kv. m stogo dangos ir konstrukcijų, išdegė mansardoje įrengti kambariai, pradegė dalis perdangos. Dūmų detektoriai name buvo įrengti.

19.10 val. Kaune, Plytinės gatvėje, liepsnojo du vilkikai ir lengvasis automobilis „Volkswagen Tiguan“. Gaisro metu visi automobiliai sudegė, ugniagesiai išsaugojo kitus 6 vilkikus ir autobusą.

22.53 val. Akmenėje, J. Dalinkevičiaus gatvėje, sandėliavimo paskirties pastate, 50 kv. m plote, degė sukrauti 6 kub. m pakavimo popieriaus.

Sausio 2-osios naktį, apie 3 val., Elektrėnuose, Elektrinės gatvėje, atvira liepsna degė medinis sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė.

Šeštadienį, 17.27 val., buvo gautas pranešimas, kad Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, važiuodamas apsemtu kelio Šilutė – Sakūčiai ruožu, sustojo lengvasis automobilis „Volkswagen Polo“, jo saloną semia vanduo. Ugniagesiai gelbėtojai 2 km plaukė gelbėjimo valtimi, kol pasiekė vandens semiamą automobilį ir iš jo evakavo du žmones. Naudodami tempimo lyną, automobilį jie ištraukė į sausą kelio ruožą. Juo važiavę vyrai buvo perduoti greitosios pagalbos medikams.

Sekmadienį, likus 3 minutėms iki vidurnakčio, pranešta, kad tame pačiame kelyje, automobiliu „Audi A3“ važiuodamos apsemtu kelio ruožu, sausumoje sustojo dvi moterys ir baiminasi judėti toliau, nes aplink – vanduo. Atvykę ugniagesiai plaukė valtimi apie 3 km, kol pasiekė automobilį. Moterys valtimi buvo nuplukdytos iki jų laukiančio kito automobilio.

Pirmadienį, 20.17 val., gautas pranešimas, kad Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje, Kalvių kaime, vyras tvarte įkrito į duobę ir susilaužė koją, negali išlipti. Atvykę ugniagesiai ištraukė vyrą iš 3 m gylio duobės ir įkėlė į greitosios pagalbos medikų automobilį.