M. Skuodis lankysis Vokietijoje: dalyvaus ministrų susitikime dėl elektrodegalų naudojimo transporto sektoriuje plėtros, pasaulinėje mobilumo parodoje

0
M. Skuodis lankysis Vokietijoje: dalyvaus ministrų susitikime dėl elektrodegalų naudojimo transporto sektoriuje plėtros, pasaulinėje mobilumo parodoje
Share

Susisiekimo ministras Marius Skuodis rugsėjo 4–5 dienomis lankysis Miunchene, Vokietijoje, kur šios šalies federalinio skaitmeninių reikalų ir transporto ministro Volkerio Wissingo kvietimu dalyvaus ministrų susitikime ir tarptautinėje konferencijoje, skirtoje tvariam judumui ir elektrodegalų naudojimo transporto sektoriuje plėtrai skatinti. Ministras taip pat lankysis vienoje didžiausių mobilumo parodų „IAA Mobility 2023“, ją atidarys Vokietijos kancleris Olafas Scholzas.

Tarptautinėje konferencijoje Miunchene M. Skuodis kartu su transporto ministrais iš įvairių pasaulio šalių diskutuos apie galimybes stiprinti bendradarbiavimą ir dalijimąsi patirtimi vystant elektrodegalų infrastruktūrą, diegiant naujas technologijas ir plėtojant inovacijoms palankią reguliacinę aplinką visame transporto sektoriuje. Renginio metu ministrai planuoja pasirašyti bendrą, šiuos šalių siekius įtvirtinančią deklaraciją.

Rugsėjo 5–10 d. Miunchene rengiamoje svarbiausioje Europoje automobilių parodoje „IAA Mobility“ dalyvaus politikos, verslo, pramonės ir kitų sričių lyderiai. Naujausius automobilius ir jų gamybos technologijas demonstruos visi didžiausi pasaulio gamintojai, bus skiriama daug dėmesio elektromobilių ir kitų inovatyvių judumo sprendimų pristatymui, investicijoms į mokslinius tyrimus ir klimatui draugiškos infrastruktūros plėtrą.

Pagal Europos žaliąjį susitarimą iki 2050 metų Europa turi pereiti prie neutralios klimatui ekonomikos.

Nuotrauka – Messe München