A. Armonaitė uostamiesčio verslininkus kvies investuoti į verslų auginimą

0
A. Armonaitė uostamiesčio verslininkus kvies investuoti į verslų auginimą
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė antradienį lankysis uostamiestyje, kur Klaipėdos krašto verslininkams pristatys verslo skatinimo priemones ir finansavimo galimybes.

„Uostamiestis garsėja stipria pramone, čia yra daugybė sėkmingai veikiančių verslų, tačiau norime paskatinti aktyviau naudotis galimybėmis toliau augti ir investuoti į ateitį. Beveik 1 mlrd. eurų vertės ekonomikos skatinimo plane daug dėmesio skiriama pokyčių siekiančioms ir persitvarkančioms įmonėms, tad raginame pasitelkti įvairias priemones, skirtas įmonėms modernizuotis, įgyvendinti skaitmenizavimo projektus ir inovatyvias idėjas“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Ministrė Klaipėdoje taip pat lankysis modulinių pastatų gamyba ir statyba užsiimančioje MB „Relaxus modules” ir susitiks su Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos bendruomene, su kuria aptars situaciją darbo rinkoje ir talentų ugdymo aktualijas.

Iš 1 mlrd. eurų ekonomikos skatinimo plano iki 2023 m. pabaigos bus paskelbta kvietimų už 365 mln. eurų verslo inovacijoms ir investicijoms, už 320 mln. eurų – valstybės ir verslo skaitmeninimui, už 268 mln. eurų – žalesnei ekonomikai.