Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinei įteikta Lietuvos Respublikos Prezidento padėka

0
Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinei įteikta Lietuvos Respublikos Prezidento padėka
Share

2023-12-14

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės nariams, Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionate Jungtinėse Amerikos Valstijose iškovojusiems aukso medalius, buvo įteikta Lietuvos Respublikos Prezidento padėka. Joje, be kita ko, rašoma: „Dėkoju pasaulio čempione tapusiai Lietuvos ugniagesių gelbėtojų rinktinei, pasiekusiai didžiausią šalies istorijoje pergalę! Dėkoju jums, kad savo nepaprastu, geriausiu pasaulyje pasirengimu gelbėti patekusius į nelaimę ne tik garsinate Lietuvos vardą, bet ir suteikiate jos žmonėms saugumo jausmą, o prireikus pasiaukojamai stojate į kovą už gyvybę su ugnimi ir kitais pavojais!

Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės narius pasveikino į Prezidentūrą atvykęs  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius.

Pasak stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės vadovo Andriaus Ašmonto, šiuo metu rinktinės nariai ilsisi po įtempto šių metų varžybų sezono, tačiau jau po Naujųjų metų pradės treniruotis ir rengtis Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų varžyboms.

Pasaulio čempionate JAV dalyvavo Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas Andrius Ašmontas, Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Rokas Lindenis, Vilniaus PGV 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Jaroslav Višnevski, Šiaulių PGV 2-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Lukas Leonavičius, Panevėžio PGV Biržų PGT ugniagesys gelbėtojas Romualdas Vilimas, Šiaulių PGV Akmenės PGT ugniagesė gelbėtoja Dovilė Gideikaitė, Šiaulių PGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkė Regina Bartkutė, Šiaulių PGV Pajėgų valdymo skyriaus specialistas Remigijus Balčiūnas, Panevėžio PGV 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Karolis Gražinis ir Panevėžio PGV Biržų PGT ugniagesys gelbėtojas Marius Gasparėnas.