Kviečiame dalyvauti jungtiniame energetikos darbo grupių susitikime dėl Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano

0
Kviečiame dalyvauti jungtiniame energetikos darbo grupių susitikime dėl Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano
Share

Energetikos ir Aplinkos ministerijos yra parengusios atnaujintą Nacionalinio energetikos ir klimato srities veiksmų plano 2021–2030 m. (NEKSVP) projektą ir šiuo metu dokumentas yra pateiktas viešajai konsultacijai.

Kviečiame socialinius partnerius ir suinteresuotus asmenis iki rugpjūčio 9 d. imtinai registruotis į jungtinį energetikos darbo grupių (dekarbonizacijos, energijos vartojimo efektyvumo, vidaus rinkos ir mokslinių tyrimų, inovacijų ir konkurencingumo) susitikimą nuotoliniu būdu MS Teams platformoje, kuris vyks rugpjūčio 10 d. 13.30 val. Renginio trukmė – iki 1,5 val. Registracijos nuorodą galite rasti čia.

Posėdžio metu supažindinsime su atliktais darbais, susijusiais su NEKSVP atnaujinimu, pristatysime energetikos sektoriaus (atsinaujinančių energijos išteklių, energijos vartojimo efektyvumo, energetinio saugumo, energijos vidaus rinkos, mokslinių tyrimų, inovacijų ir konkurencingumo) priemones bei jų efektus, VšĮ Lietuvos energetikos agentūros atliktus priemonių poveikio modeliavimus, taip pat pasidalinsime informacija apie tolimesnius atnaujinto NEKSVP rengimo žingsnius. 

Užsiregistravus, susitikimo dieną bus atsiųsta nuoroda registracijoje nurodytu el. pašto adresu. Susitikimas bus įrašomas, o įrašą po susitikimo galėsite rasti Energetikos ministerijos arba Aplinkos ministerijos YouTube kanaluose.

Primename, kad aktualią informaciją apie NEKSVP atnaujinimą galima rasti čia, o apie dekarbonizacijos procesą „Misija 0“ (skaidres, įrašus, būsimų ir praėjusių susitikimų kalendorių ir pan.) galite rasti portale http://www.klimatokaita.lt/dekarbonizacija. Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu [email protected] arba [email protected].