Informacinės visuomenės plėtros komiteto vadovo pareigas pradeda eiti T. Misevičius

0
Informacinės visuomenės plėtros komiteto vadovo pareigas pradeda eiti T. Misevičius
Share

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldaus Informacinės visuomenės plėtros komiteto (IVPK) vadovu paskirtas ilgametę vadovavimo patirtį turintis Tomas Misevičius. Naujasis direktorius darbą pradeda šiandien, lapkričio 27 d. 

„Nuosekliai įgyvendiname viešojo sektoriaus ir verslo skaitmenizaciją, o prie to itin reikšmingai prisideda ir IVPK – vienas iš valstybės informacinių ir ryšių technologijų politikos įgyvendinimo lyderių. Neabejoju, kad paskirtas naujasis vadovas, turintis vadovavimo ir verslo skaitmenizavimo patirties, užtikrins esamų darbų tęstinumą ir efektyvų būsimų darbų įgyvendinimą“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

IVPK įgyvendina valstybės informacinės visuomenės plėtros, valstybės informacinių išteklių ir dokumentų pakartotinio naudojimo valdymo sričių politiką. Įstaiga taip pat yra viešųjų ir administracinių elektroninių paslaugų portalo „Elektroniniai valdžios vartai“ tvarkytoja. Šiuo metu per šį portalą teikiama 650 elektroninių viešųjų ir administracinių paslaugų. 

„Ieškojome lyderio ir vadybininko, kuris užtikrintų efektyvų ir operatyvų darbą IVPK įvaizdžio, procesų valdymo, dalyvavimo politikos formavime ir paslaugų kokybės srityse. Tikiu, kad prie IVPK komandos prisijungęs vadovas, įgyvendindamas užsibrėžtus tikslus, dar labiau sustiprins šią įstaigą“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.

T. Misevičius yra įgijęs telekomunikacijų inžinerijos mokslo bakalauro bei elektronikos inžinerijos magistro laipsnius Kauno technologijos universitete. Anksčiau T. Misevičius ėjo informacinių technologijų direktoriaus pareigas „Kesko Senukai Lithuania“, taip pat projektų valdymo ir paslaugų valdymo padalinių vadovo pareigas tokiose įmonėse kaip „Baltic Data Center“, „TEO LT“  ir „Telia Lietuva“.

IVPK atlieka ir Valstybės informacinių technologijų paslaugų teikėjo funkcijas – informacinių technologijų paslaugos teikiamos daugiau kaip 190 valstybės institucijų. Be to, jis užtikrina svarbiausių valstybės registrų rezervinių duomenų kopijų saugojimą. IVPK taip pat tvarko Lietuvos atvirų duomenų portalą.