Finansų viceministrė V. Česnulevičiūtė-Markevičienė: „CPVA valdybai patikėta didelė atsakomybė“

0
Finansų viceministrė V. Česnulevičiūtė-Markevičienė: „CPVA valdybai patikėta didelė atsakomybė“
Share

2024-05-08

Šiandien į pirmąjį susitikimą susirinko naujoji Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) valdyba. Finansų ministerija agentūrai iškėlė naujus ambicingus tikslus – ypač daug dėmesio skirti klientų patirties gerinimui ir efektyviai komunikacijai.

„Finansų ministerijos lūkesčiai orientuoti į efektyvią, rezultatyvią, kokybiškas paslaugas teikiančią, socialiai atsakingą ir skaidrią agentūros veiklą. Valdybai patikėta didelė atsakomybė, skiriant dėmesį klientų patirties gerinimui ir efektyviai komunikacijai. Neabejoju, kad esamų patirčių bei kompetencijų subalansavimas užtikrins dar efektyvesnį agentūros valdymą ir pradės naują jos etapą“, – sako finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė-Markevičienė.

Valdybos nariais, laimėję konkursą, išrinkti Arūnas Penkaitis, Aurimas Tomas Staškevičius, Giedrius Simonavičius, Vaida Žukauskaitė ir Daiva Žaromskytė-Rastenė.

CPVA valdybą sudaro 5 nariai: 3 nepriklausomi valdybos nariai ir po vieną valdybos narį iš Vyriausybės kanceliarijos ir Finansų ministerijos. Vadybos narių kadencija – 4 metai.

CPVA valdyba svarstys ir teiks Finansų ministerijai pasiūlymus dėl agentūros veiklos strategijos, strateginių veiklos tikslų ir krypčių, agentūros direktoriaus metinių veiklos užduočių, taip pat veiksmų, reikalingų agentūros tikslams pasiekti ir veiklos efektyvumui bei žinomumui didinti, administracinei naštai mažinti, orientuojantis į klientų poreikius.  

Agentūros veikla apima daugelį valstybės valdymo sričių: energetikos, kultūros, švietimo ir mokslo, socialinės apsaugos, transporto, teisingumo, užsienio ir vidaus reikalų, sveikatos, verslo ir krašto apsaugos. Agentūra aktyviai prisideda prie Ukrainos atstatymo projektų įgyvendinimo.

CPVA administruoja 16 Europos Sąjungos, kitų tarptautinių ir valstybės investicijų programų, kurių bendra vertė daugiau kaip 16,6 mlrd. eurų.