Festivalyje Liublianoje – išskirtinis dėmesys Baltijos šalių muzikos industrijoms

0
Festivalyje Liublianoje – išskirtinis dėmesys Baltijos šalių muzikos industrijoms
Share

Kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius kovo 28–30 d. lankysis Slovėnijoje vyksiančiame festivalyje „MENT Ljubljana“. Festivalio metu organizuojamoje specialiojoje programoje „Baltic moMENT“ išskirtinis dėmesys bus skiriamas Lietuvos, Latvijos ir Estijos muzikos industrijoms – vyks koncertai, susitikimai bei diskusijos apie mūsų regiono muzikos sceną.

Lietuvos muzikos scenai atstovaus atlikėja Jausmė bei grupės „Planeta Polar“, „Plié“ ir duetas „Superkoloritas“. Programoje numatyti ir Baltijos šalių kino seansai. Čia bus parodytas trumpametražis režisieriaus Sauliaus Baradinsko filmas „Techno, Mama”.

Taip pat vizito metu kultūros viceministras ir Latvijos bei Estijos kultūros ministerijų atstovai susitiks su Slovėnijos kultūros ministre Asta Vrečko. Susitikimo metu planuojama pasidalinti kultūros ministerijų svarbiausiais planais 2023 m., aptarti pagalbos Ukrainos kultūros sektoriui priemones.

„MENT Ljubljana” yra vienas svarbiausių muzikos industrijos renginių Vidurio ir Rytų Europoje. Muzikos atradimų festivalis padeda pristatyti atlikėjus iš visos Europos tarptautiniams muzikos profesionalams ir klausytojams.