Departamento pareigūnams pareikštos padėkos

0
Departamento pareigūnams pareikštos padėkos
Share

Rugsėjo 4 d. Vyriausybės rūmuose vyko padėkos renginys NATO viršūnių susitikimą organizavusioms institucijoms. Į renginį susirinko Užsienio reikalų, Krašto apsaugos, Vidaus reikalų ir kitų NATO viršūnių susitikimą organizavusių institucijų atstovai. Į šį renginį pakviestiems Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnams – Pajėgų valdymo valdybos viršininkui Gediminui Šukštai ir šios valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus viršininkui Rimantui Ramanauskui buvo įteiktos Ministrės Pirmininkės padėkos.

„Be jokios abejonės, tai buvo istorinis įvykis. Tokio masto, tokio sudėtingumo, tiek įvairių sričių aprėpiančio renginio Lietuvoje dar nėra buvę, – sakė premjerė. –  Džiaugiuosi, kad mums į šį padėkos renginį pavyko sukviesti žmones, kurie labiausiai prisidėjo prie NATO viršūnių susitikimo organizavimo. Nė kiek neabejoju, kad tų žmonių yra ir dar daugiau.“

Ministrės Pirmininkės padėka pareikšta ir Bendrojo pagalbos centro Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkui Liutaurui Šinkūnui, kuris negalėjo atvykti į renginį.