Dalyvaukite fotografijų konkurse „Budinti Lietuva“

0
Dalyvaukite fotografijų konkurse „Budinti Lietuva“
Share

Simono Zakio nuotrauka, pelniusi 1-ąją vietą, (2021 m.) Papasakoti apie ugniagesių gelbėtojų darbą galima ne tik žodžiais, bet ir nuotraukomis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (toliau – Departamentas) jau ketverius metus rengia fotografijų konkursą „Budinti Lietuva“.

Šiais metais Departamentas kviečia dalyvauti šiame konkurse ne tik valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos sistemos pareigūnus, valstybės tarnautojus ir darbuotojus, bet ir profesionalius bei mėgėjus fotografus, dirbančius kitose institucijose. Nuotraukose turi būti užfiksuotos su valstybine priešgaisrine gelbėjimo tarnyba susijusios akimirkos: gaisrai, gelbėjimo darbai, budėjimai, pratybos, šventiniai renginiai.

Konkurso dalyvių nuotraukos bus vertinamos pagal dvi kategorijas:

I kategorija – nuotraukos, kurias pateiks valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vidaus tarnybos sistemos pareigūnai, valstybės tarnautojai ir darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis;

 II kategorija – nuotraukos, kurias pateiks profesionalūs fotografai ir mėgėjai, nedirbantys valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Be to, iš dalyvių pateiktų nuotraukų vertinimo komisija išrinks ir linksmiausią kadrą, už kurį bus skiriamas konkurso organizatorių prizas.

Konkursui pateikiamos 2022–2023 metais sukurtos nuotraukos. Dalyvis parodai gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų. Geriausių ir įdomiausių fotografijų autoriams bus įteikti vertingi prizai.

Nuotraukas siųskite iki spalio 29 d. el. paštu [email protected] Išsamesnę informaciją apie dalyvavimą konkurse ir pateikiamų nuotraukų reikalavimus rasite čia.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę nuotraukas publikuoti, tiražuoti ir reprodukuoti, eksponuoti parodose, dauginti ir spausdinti įvairiuose leidiniuose, skelbti Departamento interneto svetainėje, valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos „Facebook“ paskyroje.