„Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ atnaujino vagonus

0
„Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ atnaujino vagonus
Share

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ pagerino sąlygas keliaujantiems iš Anykščių geležinkelio stoties trumpaisiais reisais ar reguliariuoju reisu iki Rubikių ežero.

„Mūsų keleiviams pristatome naujas pagerintas keliavimo sąlygas. Praėjusią savaitę į Anykščius atvyko du atviro tipo vagonai aptempti skaidriais tentais, kurie apsaugos keleivius nuo dažnai užklumpančio trumpalaikio lietaus. Be to, viename iš uždarų vagonų įrengėme oro kondicionierių“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Atviro tipo vagonai yra atviresni ir suteikia keleiviams daugiau galimybių pasigrožėti apylinkės vaizdais ir Šventosios upės panorama, kuri atsiveria nuo geležinkelio tilto.

Kartu su atnaujintais vagonais į Anykščius atvyko ir pirtelė su kubilu ant bėgių, kuri visą liepos mėnesį lauks keleivių Anykščiuose. Užsisakius pirtelę, iš Anykščių geležinkelio stoties galima vykti maršrutu iki Rubikių ežero, kur keleivių laukia pramogos tvenkinyje bei „Žuvienės pašiūrė“ arba iki stotelės Pagojė ir ten esančio  tvenkinio, kur įsikūręs atostogų parkas „WakePond“, kavinė, vandens pramogos ir motokroso trasa.

Primename, kad reguliarūs reisai Anykščiai–Rubikiai–Anykščiai nuo gegužės mėn. pradžios iki spalio mėn. pabaigos organizuojami kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11 val. (bilieto kaina – 12 Eur). Savaitgaliais taip pat organizuojamos kelionės ir trumpuoju reisu (bilieto kaina keleiviui – 5 Eur). Kelionės organizuojamos savaitgaliais 15:30, 16:00 ir 16:30 val.  

Anykščiuose yra galimybė ir visiems norintiems pasivažinėti siaurojo geležinkelio bėgiais elektrine drezina. 

Taip pat šią vasarą planuojama atnaujinti ir geležinkelio stotyje esantį stoties viršininko kabinetą, iš kurio visi Aukštaitijos siaurojo geležinkelio keleiviai galės išsiųsti Siauruko atvirlaiškius savo draugams ar artimiesiems.  

Artimiausias Siauruko organizuojamas renginys – „Žygis Mindaugo keliu“ – vyks liepos 6 d. Daugiau informacijos apie keliones ir pramogas bei VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija