Ataskaitiniame susirinkime aptarta Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos veikla

0
Ataskaitiniame susirinkime aptarta Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos veikla
Share

2024-03-20

Kovo 19 d. vyko Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos metinis ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius ir direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas, Šiaulių PGV teritorinių skyrių vadovai ir Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Egidijus Raila.

Šiaulių PGV viršininkas Kęstutis Bautronis susirinkusiems pristatė Šiaulių PGV 2023 metų veiklos ataskaitą, profesinį pasirengimą ir numatomas 2024 metų perspektyvas. Taip pat apžvelgė gaisrų ir gelbėjimo darbų, operatyvių veiksmų analizę bei priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų parengtį. Pranešime jis daug dėmesio skyrė gaisrų, kuriose žuvo žmonės, analizei. Analizuotos žūčių gaisruose priežastys ir ieškota racionalių galimybių, kurios padėtų išvengti skaudžių nelaimių. Pagrindinės gaisrų priežastys išlieka tos pačios – tai neatsargus žmonių elgesys su ugnimi ar neatsargus rūkymas. K. Bautronis apžvelgė valdybos veiklą propaguojant gaisrinę saugą visuomenėje ir galimybes stiprinti prevencinę veiklą.

Šiaulių PGV Radviliškio PGT viršininkas Linas Tautkevičius ir departamento direktorius Saulius Greičius apžvelgė startavusio pilotinio modelio „Bendra priešgaisrinės saugos užtikrinimo sistema – kokybiška ir patikima pagalba nelaimės atveju“ įgyvendinimą. Direktorius pareigūnus taip pat supažindino su šių metų valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos finansinėmis galimybėmis.