Artėjant Kalėdoms, norisi daryti gerus darbus…

0
Artėjant Kalėdoms, norisi daryti gerus darbus…
Share

2023-12-06

Rengiant įvairias prevencines akcijas Trakų rajone ir lankant gyventojų būstus buvo pastebėta, kad dažnai vienišų senolių būstuose pavojų kelia netvarkinga pasenusi elektros instaliacija. Nei jėgų, nei finansinių galimybių jos susitvarkyti vieniši senoliai dažniausiai neturi.

Matydami šią problemą, Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ėmė ieškoti galimybių, kaip būtų galima bent keliems rajono senoliams užtikrinti saugią gyvenamąją aplinką ir sutvarkyti pavojų keliančią netvarkingą elektros instaliaciją jų būstuose. Rengiant  2023–2025 m. Trakų rajono savivaldybės gaisrų prevencijos programą, buvo įtrauktas siekis kurti saugų gyvenimą pagalbos stokojantiems žmonėms, gyvenantiems riziką keliančiuose individualiuose būstuose, ir tam skirta savivaldybės biudžeto lėšų.

Vykdant šią programą, šių metų lapkričio mėnesį buvo pakeista elektros instaliacija dviejų vienišų rajono gyventojų būstuose, o gruodžio 5 d. Trakų PGT viršininkas Vaidas Mikulėnas ir vyriausioji specialistė Oksana Nedveckienė kartu su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi aplankė ir kalėdines dovanėles įteikė nuo šiol saugesnėje aplinkoje gyvenantiems rajono senoliams.