„airBaltic“ praneša apie 11 naujų maršrutų 2024 m. vasarą – 1 iš Vilniaus ir 1 iš Palangos

0
„airBaltic“ praneša apie 11 naujų maršrutų 2024 m. vasarą – 1 iš Vilniaus ir 1 iš Palangos
Share

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė kitų metų vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį. Iš viso oro linijų bendrovė planuoja atidaryti 11 naujų maršrutų, įskaitant 1 iš Vilniaus ir pirmą kartą – iš Palangos. Nauji maršrutai leis keliauti iš Lietuvos 12 tiesioginių krypčių ir pasiūlys beveik 70 krypčių su persėdimu Rygoje.

„Siekiame, kad airBaltic“ ir toliau išliktų pirmaujančia oro linijų bendrove regione. Kitą vasarą pradėjus skrydžius 11 naujų maršrutų, sustiprinsime savo pozicijas ir siekius augti, toliau gerindami susisiekimą iš Baltijos šalių. Džiaugiamės galėdami praplėsti savo pasiūlą Lietuvos keleiviams, pridėdami 2 naujus tiesioginius maršrutus ir padidindami skrydžių dažnumą paklausiausiais maršrutais iš Vilniaus“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Vasaros sezono metu „airBaltic“ Vilniuje ir toliau bazuos du savo „Airbus A220-300“ orlaivius. Be to, oro linijų bendrovė planuoja padidinti skrydžių dažnumą paklausiais maršrutais iš Vilniaus, tarp kurių Paryžius, Miunchenas ir Talinas.

Ateinantį vasaros sezoną „airBaltic“ planuoja pasiūlyti 11 naujų maršrutų – 7 iš Latvijos, 2 iš Lietuvos ir 2 iš Estijos. Iš Rygos oro linijų bendrovė pradės reguliarius skrydžius į Alikantę (Ispanija), Kišiniovą (Moldova), Liublianą (Slovėnija), Prištiną (Kosovas), Skopjė (Šiaurės Makedonija), Sofiją (Bulgarija) ir Tiraną (Albanija).

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 100 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. 

„airBaltic” informacija.