Aptarė pilotinio projekto klausimus

0
Aptarė pilotinio projekto klausimus
Share

Aptarė pilotinio projekto klausimus

Kovo 28 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius ir direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas susitiko  su Molėtų rajono meru Sauliumi Jauneika ir  Molėtų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sigitu Žviniu.

Šio susitikimo metu buvo aptarti pilotinio modelio „Bendra priešgaisrinės saugos užtikrinimo sistema – kokybiška ir patikima pagalba nelaimės atveju“ klausimai, susiję su planuojamu Molėtų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandų  valdymo ir funkcijų  perdavimu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui.

Departamento direktoriaus pavaduotojas G. Sakalinskas pristatė preliminarų pilotinio projekto priemonių įgyvendinimo planą, kuriame yra numatyti susitikimai su SPT  ugniagesių komandų darbuotojais, Jungtinės veiklos trišalės sutarties  projekto parengimas, turto perdavimo sutartis bei kiti klausimai.   

Molėtų rajono meras S. Jauneika pažymėjo, kad tikisi, jog šie pokyčiai bus naudingi ir prisidės prie gyventoju saugumo stiprinimo.  Gegužės mėnesį šis pilotinis projektas turėtų būti svarstomas Molėtų savivaldybės Taryboje.  

Šis pilotinis projektas  šiuo metu yra sėkmingai įgyvendinamas Radviliškio rajono savivaldybėje.