A. Armonaitė Panevėžyje susitiks su vienu didžiausių šio regiono darbdavių

0
A. Armonaitė Panevėžyje susitiks su vienu didžiausių šio regiono darbdavių
Share

Šiandien ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė lankysis Panevėžyje, kur susitiks su vieno didžiausių šio regiono darbdavių – įmonės „AQ Wiring Systems“ – vadovybe, taip pat smulkiojo verslo įmonės – kepyklos „Velželio duona“ – vadovais. Ministrė lankysis ir Trečiojo amžiaus universitete, kurio nariams pristatys verslumo įgūdžių programą „Startuok nuo 50+“. 

Darbo vizitą Panevėžyje ministrė pradės susitikimu su inžinerinės pramonės įmonės „AQ Wiring Systems“ vadovybe. Daugiau nei du dešimtmečius Panevėžyje veikiantis kabelių pynių ir elektromechaninių sistemų gamintojas „AQ Wiring Systems“ yra vienas didžiausių darbdavių regione. Panevėžio LEZ įsikūrusios įmonės produkcija yra paklausi visame pasaulyje, tarp jos klientų yra didžiosios automobilių pramonės įmonės, tokios kaip „Volvo“, „Scania“, „Renault“ ir kt. 

Panevėžyje A. Armonaitė susitiks ir su smulkiojo ir vidutinio verslo atstovais – kepyklos „Velželio duona“, kuri puoselėja senąsias lietuviškas duonos kepimo tradicijas, vadovybe. Įmonė yra pelniusi apdovanojimų tiek už tautinių tradicijų puoselėjimą, tiek už diegiamas naujoves, pavyzdžiui, duonos graviravimą lazeriu. 

A. Armonaitė taip pat lankysis Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakultete. Susitikime su studentais ministrė pristatys verslumo įgūdžių programą „Startuok nuo 50+“, kurios tikslas – paskatinti verslumą tarp vyresnio amžiaus žmonių ir padėti dalyviams įgyti verslo kūrimui ir vystymui reikiamų žinių, praktinių įgūdžių. Programa vykdoma ir Panevėžyje veikiančiame bendradarbystės centre „Spiečius“.